Back to Top
Uzman Öğretmenlik Sınavı %100 Screenshot 0
Uzman Öğretmenlik Sınavı %100 Screenshot 1
Uzman Öğretmenlik Sınavı %100 Screenshot 2
Uzman Öğretmenlik Sınavı %100 Screenshot 3

About Uzman Öğretmenlik Sınavı %100

Uzman öğretmenlik ve başöğretmenlik sınavlarına hazırlık için uygulamamızı deneyin.

Tamamı Bakanlığın yayınladığı video ve diğer dokümanlara uygun olarak uzman ekibimiz tarafından hazırlanan ve sayısı her geçen gün artan sorularımız ile kariyer basamaklarında yükselme sınavına daha iyi hazırlanacaksınız.

Bakanlığın kaynakları dışında hiçbir içerik kullanılmayacaktır. Genel çerçevesi MEB tarafından belirlenmiş konulara uygun olarak Bakanlığın yayımladığı içerikler kullanılarak sorular hazırlanıp uygulamamıza dahil edilmektedir. Sorular sunucularımızdan anında güncellenebilmektedir. Her gün çok sayıda soru havuzumuza dahil edilecektir. Uygulama içinde tek dokunuşları güncel soruları uygulamamıza çekebilir ve internetsiz olarak uygulamamızı kullanabilirsiniz.

(* Uygulamamızda yer alan ilk sorular örnek sorular olup uygulamamızın işleyişini test edebilmeniz için Bakanlığın diğer yayınları esas alınarak hazırlanmıştır. Bakanlık, içerik yayımlar yayımlamaz ekibimiz hızlı bir şekilde soruları ekleyecektir.)

Çalışmak istediğiniz konuları ayrı ayrı seçebilir, aynı anda dilerseniz bir veya birden fazla konuya ait soru çözebilirsiniz.

Sorulara verdiğiniz cevaplar uygulamamızın belleğinde tutulmaktadır. Hangi soruyla kaç defa karşılaştığınızı ve o soruyu doğru çözme yüzdenizi takip edebilirsiniz. Konuları %100 öğrenene kadar uygulamamızı kullanabilirsiniz.

Soru-Cevap şeklinde soruların yer aldığı birbirinden farklı bölümler ile bilgilerinizi pekiştirecek ve kalıcı hale getirebileceksiniz.

Uygulamamızda yer alan soru ve cevaplar MEB içeriğine tamamen uygun olduğu için izlediğiniz video veya okuduğunuz dokümanlardaki bilgileri çok iyi bir şekilde öğrenebileceksiniz. Hatırlatma ve pekiştirme ile kalıcı öğrenme sağlayın. Aynı soruları uygulamamızdaki farklı bölümleri kullanarak çözmenizi öneriyoruz. Bu şekilde daha kalıcı bir öğrenme sağlanabilir.

Fırsat bulduğunuz her ortamda hızlı, kolay ve eğlenceli bir şekilde soru-cevap çalışmaları yapabilirsiniz.

Uygulamamızda yer alan test bölümünde seçtiğiniz konulardaki sorular esas alınarak rastgele 10 tane soru sorulmaktadır. Test bitiminde testi değerlendirerek doğru ve yanlış bilgilerinizi kolaylıkla görebilir, yanlış cevapladığınız soruların doğru cevaplarını sorular arasında ileri geri giderek görebilirsiniz. (Açıklama: Test bölümündeki seçenekler diğer sorulardan rastgele alınmaktadır. Bu nedenle genel test tekniklerine uygun olmayan seçeneklerle karşılaşabilirsiniz. Buradaki amacımız çoktan seçmeli soru tekniği ile bilgilerinizi pekiştirmek olduğu için seçeneklerdeki tutarsızlığı dikkate almamanızı rica ediyoruz. Uygulamamıza genel test tekniklerine uygun olarak hazırlanacak Uzman Öğretmenlik Genel Deneme Sınavları dahil etmeyi planlıyoruz.)

Uygulamamızdaki soruları görsel veya metin halinde arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Önerileriniz doğrultusunda uygulamamızı geliştirmeye gayret edeceğiz. Bize her türlü önerinizi e-posta adresimiz üzerinden yazabilirsiniz.

Similar Apps

5 Vakit Namaz - Ezan Vakti

5 Vakit Namaz - Ezan Vakti

4.5

Dünyanın neresinde olursanız olun Ezan Vakitlerini takip edebilecek, Kıble yönünü belirleyebilecek, beş...

Ehliyet Sınavı 100%

Ehliyet Sınavı 100%

0.0

Motorlu taşıtlar sınavına hazırlanan adayların elektronik sınav (e-sınav) ortamında girecekleri ehliyet sınavında...

Uzman Öğretmenlik Sınavı 100 %

Uzman Öğretmenlik Sınavı 100 %

0.0

Tüm öğretmenler bizim gözümüzde zaten uzmandır.Uzman öğretmenlik ve başöğretmenlik sınavlarına hazırlık için...

Batak Klasik - İhaleli Batak

Batak Klasik - İhaleli Batak

0.0

Koz maça veya batak oyunu gibi kağıt oyunlarından hoşlananların seri bir şekilde...

Renkli Toplar Bulmaca Oyunu

Renkli Toplar Bulmaca Oyunu

0.0

Bulmacalardan hoşlanıyorsanız işte size eğlenceli ve farklı bir bulmaca oyunu. Bulmacayı tamamlamak...

Renkli Boyama Kitabı Sayfaları

Renkli Boyama Kitabı Sayfaları

0.0

Boyama kitaplarından hoşlanıyorsanız uygulamamızı deneyin. Farklı türdeki çok sayıda boyama sayfası ile...