Back to Top
Resimli Mesajlar Oluşturma Atölyesi Screenshot 0
Resimli Mesajlar Oluşturma Atölyesi Screenshot 1
Resimli Mesajlar Oluşturma Atölyesi Screenshot 2
Resimli Mesajlar Oluşturma Atölyesi Screenshot 3

About Resimli Mesajlar Oluşturma Atölyesi

Resimli mesajlar ile fark yaratın..!

Onlarca hazır fotoğraf, çıkartma, tazı tipi ve çok sayıda düzenleme aracı ile harika resimli mesajlar oluşturmak çok kolay. Resimlere metin ekleme ve çeşitli çıkartma ve resim filtreleri ile size özel mesajlarınızı daha da özelleştirebilirsiniz.

Cihazınızdaki veya uygulamadaki resimleri kullanarak birbirinden farklı harika tasarımlar yapabilir, çalışmalarınızı resimli mesajlar olarak paylaşabilir veya cihazına kaydedebilirsiniz.

Uygulamamız, her gün karşılaştığımız sıradan paylaşımlar yerine daha farklı paylaşımlarda bulunmak isteyenler için çeşitli seçenekler sunmaktadır.

Hazır resimlere veya cihazınızdaki fotoğraflara metin eklemek, resimlere yazı yazmak, çeşitli etiketler (sticker) eklemek istediğinizde uygulamamızı kullanabilirsiniz. Kelimeleri kolayca boyutlandırabilir ve dilerseniz her harfini farklı renkte kullanabilirsiniz.

Uygulamamız güzel vakit geçirmek isteyenler için hobi olarak kullanılabilir. Resimli Mesajlar Atölyemize girin ve hoşça vakit geçirin.

Tasarım atölyemizi kolayca kullanabilmeniz için araçlar sade tutulmuştur. Birden fazla nesne eklediğiniz çalışmalarda dokunduğunuz nesne aktif olacaktır. Üzerinde değişiklik yapmak istediğiniz nesneye dokunun. Silme bölümünde eksi işaretine dokunarak sadece aktif olan nesneyi eksiltebilirsiniz. Çöp kutusu simgesine dokunarak ekrandaki tüm nesneleri kaldırabilirsiniz.

Metinleri veya etiketleri büyütüp küçültmek veya döndürmek için alt bölümdeki kaydırma çubuklarını haraket ettirin. Metinlerinizi, resimlerinize uygun olan açıda düzenleyebilirsiniz.

Tasarımlarınızı paylaşmak için paylaş simgesine dokunun. Hazırladığınız resimli mesajınız aynı anda galeriye eklenir. Dilerseniz oluşturduğunuz resimli mesajlarınızı daha sonra paylaşabilirsiniz.

Resimli Yeni yıl mesajları, 14 Şubat sevgililer günü mesajları, resimli cuma mesajları, günaydın, doğum günü, iyi geceler, kandil, taraftar mesajları, resimli dini mesajlar gibi dilediğiniz her konuda resimli mesajlar oluşturmak için kullanabilirsiniz.

Oluşturduğunuz resimlere çeşitli filtreler uygulayarak onları daha farklı görünümlerle sunabilirsiniz. Whatsapp, instagram, facebook veya diğer sosyal ağlar üzerinden paylaşmak için uygulamamız seçenekleri size sunacaktır. Dilerseniz hemen, dilerseniz daha sonra paylaşın. Bu paylaşımlarınız yine çok beğenilecek.

Daha iyi bir uygulama deneyimi yaşatmak için her türlü görüş ve önerinizi değerlendiriyoruz. e-posta adresimiz üzerinden bizimle düşüncelerinizi çekinmeden paylaşabilirsiniz. Teşekkür ederiz.

Similar Apps

Şehir Bulma Oyunu

Şehir Bulma Oyunu

0.0

Şehir bulmaca oyunumuza hoş geldiniz. Uygulamamız ile Türkiye'de bulunan 81 ilimizin tamamının...

Ehliyet Sınavı 100%

Ehliyet Sınavı 100%

0.0

Motorlu taşıtlar sınavına hazırlanan adayların elektronik sınav (e-sınav) ortamında girecekleri ehliyet sınavında...

Uzman Öğretmenlik Sınavı 100 %

Uzman Öğretmenlik Sınavı 100 %

0.0

Tüm öğretmenler bizim gözümüzde zaten uzmandır.Uzman öğretmenlik ve başöğretmenlik sınavlarına hazırlık için...

Batak Klasik - İhaleli Batak

Batak Klasik - İhaleli Batak

0.0

Koz maça veya batak oyunu gibi kağıt oyunlarından hoşlananların seri bir şekilde...

Renkli Toplar Bulmaca Oyunu

Renkli Toplar Bulmaca Oyunu

0.0

Bulmacalardan hoşlanıyorsanız işte size eğlenceli ve farklı bir bulmaca oyunu. Bulmacayı tamamlamak...

Renkli Boyama Kitabı Sayfaları

Renkli Boyama Kitabı Sayfaları

0.0

Boyama kitaplarından hoşlanıyorsanız uygulamamızı deneyin. Farklı türdeki çok sayıda boyama sayfası ile...