Back to Top
Resimli Yılbaşı Mesajları Oluştur Screenshot 0
Resimli Yılbaşı Mesajları Oluştur Screenshot 1
Resimli Yılbaşı Mesajları Oluştur Screenshot 2
Resimli Yılbaşı Mesajları Oluştur Screenshot 3

About Resimli Yılbaşı Mesajları Oluştur

Resimli yeni yıl mesajları olarak metninden fotoğrafına kadar tamamen özelleştirilmiş mesajlar oluşturun. İsterseniz facebook, twitter, whatsapp, instagram fotoğrafı olarak veya caps oluşturarak paylaşın.

Birkaç dokunuşla kolayca, paylaşıma hazır tasarımlar hazırlayın. Bir söz, dize, mesaj vb paylaşmak istediğinizde, bunu bir görsel haline getirip paylaşmak artık çok kolay.

Yeni Görsel Metinler. Metinlere görsellik katabilecek, mesajlarınızı estetik metinler haline getirebileceksiniz. Afiş şeklinde resimli mesajlar kullanın. Yazı stillerini temsil eden başlıklara her dokunmanızda farklı bir tasarımla karşılaşacaksınız. Metni düzenleyebilir, döndürebilir, taşıyabilirsiniz. Dilediğiniz renkleri kullanarak metni veya metin zeminini renklendirin. En iyi tasarım için transparan ayarı da var.

Birçok konudaki hazır mesajları veya kendi yazacağınız mesajlarınızı daha güzel hale getirmek için onları arka plan fotoğraflarıyla birleştirerek, resimlere metin ve çıkartma ekleyerek resimli mesajlar oluşturmak isterseniz bu uygulamamız tam size göre.

Dilerseniz kendi yazdığınız metni, dilerseniz yüzlerce hazır mesajlar arasından seçeceğiniz bir mesajı, onlarca fotoğraf arasından istediğinizi seçerek resimli mesaj haline getirip paylaşabilirsiniz. Kendi çektiğiniz veya cihazınızdaki beğendiğiniz bir fotoğrafı kullanabilirsiniz. Resim seçme ekranında yer alan buton ile resminizi dilediğiniz şekilde döndürebilirsiniz.

Fotoğraflı mesaj kullanmak istemezseniz, yazacağınız veya seçeceğiniz mesajı, dilerseniz resimli mesaj ekranına geçmeden hemen o ekranda metin mesajı olarak paylaşabilirsiniz.

Uygulamamızda resimli mevlid Kandili, mirac kandili mesajları, Bayram Mesajları, (Ramazan Bayramı Mesajları, Kurban bayramı mesajları), mübarek Cuma mesajları, yeni yıl mesajları, iyi geceler mesajları, aşure günü, günaydın mesajları, aşk sevgi mesajları ve anneler günü mesajları olarak kullanabileceğiniz hazır mesajlar vardır. 14 Şubat Sevgililer Günü için resimli sevgililer günü mesajları kullanın. En güzel mesajlarla dolu bir mesaj kutusu. İsterseniz hazır mesajlardan birini seçip kullanabileceğiniz gibi, mesajlar üzerinde istediğiniz değişikliği, eklemeyi ve çıkarmayı yapabilirsiniz. Tamamen kendi yazacağınız bir mesajı da kullanabilirsiniz.

Sevdiklerinize, onlara özel mesajlar gönderebilirsiniz. Mesajlara kendi isminizi veya alıcıların ismini ekleyerek mesajlarınızı özelleştirebilirsiniz.

Uygulamamızı Sevgililer günü, yılbaşı mesajları, babalar günü mesajları, doğum günü, kutlama mesajlari gibi her türlü özel gün için kullanabilirsiniz. Resimli Fotoğraflı mesajlar ile daha kalıcı mesajlar... Artık özelleştirilmiş mesajlarınıza çıkartma ekleyebiliyoruz. Bunu mutlaka deneyin. Parmaklarınızı kullanarak çıkartmayı boyutlandırabilir ve ekranın istediğiniz yerine taşıyabilirsiniz.

Mesajları metin mesajı olarak paylaşmak için, ekranın altında yer alan Paylaş düğmesini kullanın. Resimli mesajlar için, mesaj metni seçildikten veya yazıldıktan sonra, Resimli Mesaj Oluştur düğmesine basınız. Resimli mesajı paylaşmak için, ekranda yer alan paylaş butonlarını kullanabilirsiniz. Resimli mesajlarınız, aynı zamanda ResimliMesajlar klasörüne kaydedilmektedir. Buraya kaydedeceğiniz mesajları daha sonra paylaşabilirsiniz. Bu şekilde resimli sözler ile daha etkili paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Caps yapmak istediğinizde metni istediğiniz konuma ayarlayıp, uygun zemin rengini kullanabilirsiniz.

Özel resimli mesaj oluşturma bölümünde başlıca renkler için RENK düğmesini de kullanabilirsiniz. Metnin konumunu değiştirebilir, metin alanının genişliğini ayarlayabilirsiniz. ZEMİN RENGİ düğmesini kullanarak, metninizin zeminine çeşitli renkleri atayabilirsiniz.

(Resimli mesajlar sd kartınıza/depolama biriminize kaydedilmektedir. Cihazınız kilitli bir cihazsa (örneğin okul tabletleri) Resim kaydetme için gerekli izinleri vermemişseniz veya kaydetme özelliğini aktif etmemişseniz resimli mesaj paylaşımı yapılamamaktadır.)

Similar Apps

Şehir Bulma Oyunu

Şehir Bulma Oyunu

0.0

Şehir bulmaca oyunumuza hoş geldiniz. Uygulamamız ile Türkiye'de bulunan 81 ilimizin tamamının...

Ehliyet Sınavı 100%

Ehliyet Sınavı 100%

0.0

Motorlu taşıtlar sınavına hazırlanan adayların elektronik sınav (e-sınav) ortamında girecekleri ehliyet sınavında...

Uzman Öğretmenlik Sınavı 100 %

Uzman Öğretmenlik Sınavı 100 %

0.0

Tüm öğretmenler bizim gözümüzde zaten uzmandır.Uzman öğretmenlik ve başöğretmenlik sınavlarına hazırlık için...

Batak Klasik - İhaleli Batak

Batak Klasik - İhaleli Batak

0.0

Koz maça veya batak oyunu gibi kağıt oyunlarından hoşlananların seri bir şekilde...

Renkli Toplar Bulmaca Oyunu

Renkli Toplar Bulmaca Oyunu

0.0

Bulmacalardan hoşlanıyorsanız işte size eğlenceli ve farklı bir bulmaca oyunu. Bulmacayı tamamlamak...

Renkli Boyama Kitabı Sayfaları

Renkli Boyama Kitabı Sayfaları

0.0

Boyama kitaplarından hoşlanıyorsanız uygulamamızı deneyin. Farklı türdeki çok sayıda boyama sayfası ile...

author
Ben iranlı celal çok guzel
jalal rasuli