Back to Top
Piramit Kelime Avı Oyunu Screenshot 0
Piramit Kelime Avı Oyunu Screenshot 1
Piramit Kelime Avı Oyunu Screenshot 2
Piramit Kelime Avı Oyunu Screenshot 3

About Piramit Kelime Avı Oyunu

Her seferinde rastgele oluşturulmuş piramitler ve her seferinde birbirinden farklı kelimeler. Benzersiz bir kelime avı uygulaması ile alışılmışın dışına çıkarak farklı boyutlardaki piramit panolarda kelime arayın.

Kelime türetme konusunda ne kadar yeteneklisin? Peteklerle oluşturulmuş farklı boyutlardaki harf piramitleri seni bekliyor.


İnternet gerektirmeyen, geniş harf yelpazesiyle 3 harflilerden 11 harflilere kadar çok sayıda kelime türetebileceğiniz bir oyun. Her seferinde birbirinden farklı oluşumlarla karşılaşırsınız. Tamamen kendi becerinizi ortaya koymalısınız, çünkü piramit kelime avının herhangi bir yerde yardımcısı yok.

Parmağınızı harfin üzerine koyun ve 3 harfliden 11 harflilere kadar kelime oluşturacak şekilde komşu hücrelere kaydırın. Oluşturduğunuz veya bulduğunuz kelimedeki harf sayıları kadar puan toplarsınız. Bu nedenle uzun kelimelere öncelik vermeniz faydalı olabilir.

Tüm piramit boyutlarına ulaştığınızda artık size en uygun büyüklükteki piramit ile on binlerce kelime oluşturabilirsiniz.


Oyunumuz 2 farklı ana bölümden oluşmaktadır.

Birinci bölümde piramidin içine gizlenmiş kelimeler liste halinde verilir ve piramit içinden bu kelimeleri bulmanız gerekir. Ekranın alt bölümünde yer alan kelimeleri buldukça, bulduğunuz kelimeler listeden silinecektir. Bu bölümde daha yüksek katlı piramitlerin kilidini açmak için kelimelerin en az %90'ını bulmanız gerekecek. Alabileceğiniz toplam puan kadar saniye cinsinden süreniz olacak. Oyunda hızlanmak ve kelimeleri tanımak için ideal.

İkinci bölümde ise piramidin içine gizlenmiş kelimeleri bulmanız istenmektedir. Bu bölümde harflere odaklanarak mümkün olduğunca fazla kelime türetmeye çalışmalısınız. Ne kadar kelime avlarsanız, puanınız o kadar yükselir. Bu bölümde ekranın alt bölümünde kaç harfli kelimeden kaçar tane olduğu yazmaktadır. Kelimeleri buldukça burada yer alan kelime sayıları azalacaktır. Hepsini bulana kadar devam edin. Bu bölümde, sonraki piramidin kilidini açmak için, alınabilecek toplam puanın en az yarısını almanız gerekmektedir. Uzun kelimelere odaklanın veya kısa kelimeleri çok hızlı bir şekilde oluşturun.


Uygulamamız ailece oynayabileceğiniz yaklaşık 50 bin kelime içermektedir. Buna rağmen uygulamamızda bulunmayan ama olması gerektiğini düşündüğünüz kelimeler varsa bunları bize e-posta adresimiz üzerinden yazabilirsiniz. Aynı şekilde, uygulamamızdan çıkarılması gerektiğini düşündüğünüz kelimeleri de yine bize e-posta adresimiz üzerinden yazabilirsiniz. Başarılar ve iyi eğlenceler...

Similar Apps

Şehir Bulma Oyunu

Şehir Bulma Oyunu

0.0

Şehir bulmaca oyunumuza hoş geldiniz. Uygulamamız ile Türkiye'de bulunan 81 ilimizin tamamının...

Ehliyet Sınavı 100%

Ehliyet Sınavı 100%

0.0

Motorlu taşıtlar sınavına hazırlanan adayların elektronik sınav (e-sınav) ortamında girecekleri ehliyet sınavında...

Uzman Öğretmenlik Sınavı 100 %

Uzman Öğretmenlik Sınavı 100 %

0.0

Tüm öğretmenler bizim gözümüzde zaten uzmandır.Uzman öğretmenlik ve başöğretmenlik sınavlarına hazırlık için...

Batak Klasik - İhaleli Batak

Batak Klasik - İhaleli Batak

0.0

Koz maça veya batak oyunu gibi kağıt oyunlarından hoşlananların seri bir şekilde...

Renkli Toplar Bulmaca Oyunu

Renkli Toplar Bulmaca Oyunu

0.0

Bulmacalardan hoşlanıyorsanız işte size eğlenceli ve farklı bir bulmaca oyunu. Bulmacayı tamamlamak...

Renkli Boyama Kitabı Sayfaları

Renkli Boyama Kitabı Sayfaları

0.0

Boyama kitaplarından hoşlanıyorsanız uygulamamızı deneyin. Farklı türdeki çok sayıda boyama sayfası ile...