Back to Top
Basic Français український Screenshot 0
Basic Français український Screenshot 1
Basic Français український Screenshot 2
Basic Français український Screenshot 3

About Basic Français український

Вивчіть основи французької з інструкціями, які вимовляються вашою рідною мовою? Так, тепер це можливо з Basic-Français.

Basic-Français був розроблений для навчання основ французької мови у партнерстві з містом Парижа та регіоном «Іль де Франс» за європейського співфінансування.

Basic-Français — це додаток, який проведе вас через ваші перші кроки в процесі вивчення французької мови. Людо і Вік були створені, щоб представляти всі народи цього світу та сприяти гендерній рівності. Вони дозволяють вам відкривати французьку мову через діалоги (французькою), які охоплюють багато аспектів повсякденного життя. Також є багато картинок, які допоможуть вам збільшити свій словниковий запас.

Basic-Français руйнує стіну слів, даючи усні інструкції до вправ вашою рідною мовою. Це дозволить вам вивчити основи французької мови незалежно від рівня вашого шкільного навчання. Basic-Français можна навіть розробити для рідних мов, які не мають алфавіту.

Оскільки інструкції даються мовою, яку ви розумієте, це значно знижує рівень стресу. Це робить навчання швидшим і легшим. Існує також багато заходів, зокрема розпізнавання голосу, щоб покращити вашу вимову, допомогти у запам’ятовуванні та зробити навчання веселішим!

Basic-Français охоплює перший рівень (A1) Загальноєвропейської системи знання мов. Це дасть вам можливість швидко прогресувати у вивченні французької мови.

Basic-Français не використовує ваш тарифний план. Всі заходи повністю працюють без підключення до Інтернету. Сьогодні це дуже важлива і рідкісна характеристика Apps.

Similar Apps

Basic-Français Hindi

Basic-Français Hindi

0.0

अपनी मातृभाषा में उच्चारित निर्देशों के साथ फ्रेंच की मूल बातें सीखें?...

Basic-Français

Basic-Français

0.0

Learn the basics of French, with instructions pronounced in your mother tongue...

Basic-Français Français

Basic-Français Français

0.0

"Apprendre les bases du français avec des consignes énoncées dans votre langue...

Basic-Français Indian English

Basic-Français Indian English

0.0

Learn the basics of French, with instructions pronounced in your mother tongue...

Basic Français 日本語

Basic Français 日本語

0.0

フランス語の基本を、あなたの母国語で発音しながら学びたい?そうです、Basic-Françaisがそれを可能にしたのです。Basic-Françaisは、フランス語学習の最初のステップをガイドするアプリです。ルドとヴィックは、この世界のすべての人々を代表し、男女平等を促進するために作られました。彼らは、日常生活の多くの側面をカバーする対話(フランス語)を通じて、あなたにフランス語を発見させます。また、ボキャブラリーを増やすのに役立つ絵もたくさんあります。Basic-Françaisは、エクササイズの指示をあなたの母国語で口頭で伝えることで、言葉の壁をなくすことができます。これによって、学校教育のレベルに関係なく、フランス語の基本を学ぶことができます。Basic-Françaisは、アルファベットを持たない言語のために開発することも可能です。自分が理解できる言葉で説明されるので、ストレスがかなり軽減されます。より早く、より簡単に学習することができます。また、音声認識などのアクティビティも充実しており、発音を強化したり、暗記を助けたり、より楽しく学習することができます ! Basic-Françaisは、ヨーロッパ言語共通参照枠の第1レベル(A1)をカバーしています。これにより、フランス語の学習を急速に進展させる手段を得ることができます。Basic-Françaisはデータプランを使い切らない。インターネットに接続しなくても、すべてのアクティビティは完全に動作します。これは、最近のアプリでは珍しく、とても重要な特徴です。...

Basic-Français Vlaams

Basic-Français Vlaams

0.0

De basis van het Frans leren, met instructies uitgesproken in je moedertaal?...