Back to Top
Mobilní Rozhlas / Zlepšeme Česko Screenshot 0
Mobilní Rozhlas / Zlepšeme Česko Screenshot 1
Mobilní Rozhlas / Zlepšeme Česko Screenshot 2
Mobilní Rozhlas / Zlepšeme Česko Screenshot 3
Free website generator for mobile apps; privacy policy, app-ads.txt support and more... AppPage.net

About Mobilní Rozhlas / Zlepšeme Česko

Aplikace Mobilní Rozhlas/Zlepšeme Česko je moderní a vylepšená verze aplikace Mobilního Rozhlasu. Hlavní cíl aplikace je zlepšovat životy lidí v ČR díky efektivní komunikaci se samosprávami. Je součástí nejpropracovanější SMART komunikační platformy v ČR, prostřednictvím které každý den komunikují stovky měst a obcí se stovkami tisíc lidí po celém Česku.

Proč se vyplatí mít tuto aplikaci vždy při ruce? Kromě toho, že vám zjednoduší přístup k důležitým informacím z měst a obcí, můžete i vy pomáhat svému okolí. A co víc, v případě nouze pomůže také ona vám!

Hlavní funkce aplikace:

• Zvířecí detektiv - Zatoulaný domácí mazlíček? Aplikace aktivuje komunitu registrovaných pejskařů, která pomůže mazlíčka najít.

• Pohřešovaní lidé - Každý rok se v ČR pohřešují tisíce lidí. S naší aplikací si můžeme navzájem pomoci s pátráním po blízké osobě.

• Ztráty a nálezy - Ztracená peněženka nebo ukradené auto? Nahlaste událost přes aplikaci a zvyšte šanci na vrácení majetku.

• Nahlašování podnětů - Prostřednictvím aplikace můžete jednoduše upozornit samosprávy na vznikající černé skládky, poničené lavičky, rozbité osvětlení nebo třeba výmoly v silnici.

• Informace z měst a obcí - Odebírejte novinky ze všech samospráv, které vás zajímají. Ať už jde o aktuality, informace z úřední desky nebo tipy na kulturní akce či výlety.


Objevte všechny užitečné funkce aplikace a pojďte s námi zlepšovat Česko! :)


Mobilní Rozhlas/Zlepšeme Česko zastřešuje aplikace Mobilní Rozhlas, ZmapujTo, Lepší místo a spolupracuje s iniciativou Ukliďme Česko.

Similar Apps

Nexans

Nexans

0.0

The Nexans’ app provides quick and efficient access to information about Nexans’...

Citymove

Citymove

3.7

The smartest way to pay for parking and move around the city...

Capital One Auto Navigator

Capital One Auto Navigator

4.3

Take your car shopping on the go with Auto Navigator. Whether you’re...

author
Chcel som si appku vyskusat. Neviem ako sa mam registrovat. Facebook nepouzivam a CZ mobilne cislo aktualne nemam.
Michal Halmeš
author
Mám za sebou prvý týždeň používania aplikácie a môžem jedine odporučiť. Všetko funguje ako má, aplikácia nepadá, je prehľadná a zrozumiteľná. Škoda, že niečo podobné nemáme aj na Slovensku.
Jakub Handzuš
author
It's really helpful. I wold like to see more info. in english. With this app I feel more connected to events in my resident part of Prague and have a better understanding what's going on in part of Prague wh...
Mepy Sian
author
Vše funguje jak má. Děkuji za snahu něco zlepšit.
Anna-Maria Mina
author
Super zámer. Na aplikácii oceňujem hlavne prehľadné rozhranie, jednoduchý spôsob hlásenia podnetov a snahu pomáhať. Behom pár kliknutí môžem nahlásiť rozbitú lavičku, odpadky, či zatúlané zviera. Držím palce...
Ivan Kosturák