Back to Top
ÖZELİM EĞİTİMDEYİM Screenshot 0
ÖZELİM EĞİTİMDEYİM Screenshot 1
ÖZELİM EĞİTİMDEYİM Screenshot 2
ÖZELİM EĞİTİMDEYİM Screenshot 3

About ÖZELİM EĞİTİMDEYİM

Okullarımızda yüz yüze eğitime ara verilmiş ve uzaktan eğitime geçilmiştir. Ülkemizi ve dünyayı etkileyen bu durum bizlere interaktif ve dijital bir eğitim platformunun önemini vurgulamıştır. Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü dijital platformlarda eğitim ortamı ve eğitim kaynağı oluşturma amacıyla şimdi Mobil Uygulamada!
Özel eğitim ihtiyacı olan bireyler, aileler ve öğretmenler uzaktan eğitim sürecinde ihtiyaç duyabilecekleri etkinlik örneklerine, eğitim videolarına, öğretim uygulamalarına ve ders kitaplarına “Özelim Eğitimdeyim” mobil uygulamasıyla ücretsiz erişebilirler.
Mobil Uygulamada özel eğitim ihtiyacı olan öğrencilerin akademik, sosyal, duygusal ve fiziki gelişimlerini destekleyecek etkinlik örnekleri, eğitim videoları, ders kitapları, bilimsel yayınlar, eğitsel etkileşim alanları ve eğlenceli eğitsel oyunlar yer almaktadır.
Özelim Eğitimdeyim Mobil Uygulamasına giren öğrenciler, veliler ya da öğretmenler zengin içerikli menü başlıklarına girdiklerinde istedikleri dokümana erişebilirler. Dokümanlar istendiği takdirde renkli yazıcıda bastırılabilir ya da cihaza indirilebilir.
Özel Eğitime dair yeni bir etkinlik ya da bilimsel çalışma geliştirildiği anda sizlerin faydalanabilmesi için vakit kaybetmeden Mobil Uygulamanın içinde yer bulacaktır.
Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğünün özel eğitim konusunda duyarlı ve ilgili herkesle dijital bir köprü kurması amacıyla oluşturulan Özelim Eğitimdeyim Mobil Uygulaması; bilimsel verileri temel alan, gelişime açık, teknolojiyi yakından takip eden ve topluma faydalı olmayı benimseyen bir strateji izlemektedir.

Similar Apps - visible in preview.

Learn French

Learn French

4.6

Learn to speak French today

Learn Turkish words with Smart-Teacher

Learn Turkish words with Smart-Teacher

0.0

Learning words in pictures with pronunciation, translation and practice

Learn French words with Smart-Teacher

Learn French words with Smart-Teacher

4.2

Learning words in pictures with pronunciation, translation and practice

Doll Pixel Art - Color by Number

Doll Pixel Art - Color by Number

4.7

Cute Doll pixel coloring book with relaxing sounds, start number coloring now

Coloring Book of Brawl Stars

Coloring Book of Brawl Stars

4.6

Paint the brawl stars characters step by step and match the numbers and colors.

Learn French A1 For Beginners!

Learn French A1 For Beginners!

4.8

Learning french words for beginners - vocabulary. Study basic french language