Back to Top
DH - Teknoloji Haberleri, Forum, Sıcak Fırsatlar Screenshot 0
DH - Teknoloji Haberleri, Forum, Sıcak Fırsatlar Screenshot 1
DH - Teknoloji Haberleri, Forum, Sıcak Fırsatlar Screenshot 2
DH - Teknoloji Haberleri, Forum, Sıcak Fırsatlar Screenshot 3

About DH - Teknoloji Haberleri, Forum, Sıcak Fırsatlar

Teknoloji Haberleri ve Videolar


Türkiye’nin en köklü sosyal ağı ve en eski teknoloji haberleri ve video portalı DonanımHaber, yeni mobil uygulaması ile aradığınız her şeyi elinizin altına getiriyor. Modern bir kullanıcı arayüzü ve yepyeni bir tasarım anlayışı ile baştan aşağı yeniden tasarlanan mobil uygulamamızda her gün yepyeni teknoloji haberleri, videolar ülkenin ve dünyada gündemin nabzını tutan paylaşımlar, teknolojiye ve hayata dair deneyimler yer alıyor.

Sıcak Fırsatlar


Sıcak Fırsatlar da uygulama içerisinde yerini alıyor. Kullanıcı paylaşımları ile büyüyen ve sürekli yaşayan bir dünya olan Sıcak Fırsatlar forumlarına uygulamadan anında erişebilecek, takip ettiğiniz konulara kolaylıkla göz atabileceksiniz.

Forum


9 Milyondan Fazla Konu, 1000’den Fazla Forum
En eski Türkçe sosyal ortamlardan biri olan DonanımHaber forumlarında 1000’den fazla forum yer alıyor. 9 milyonun üzerinde konu ve 130 milyonu aşkın mesaj uygulama ile telefonunuzun ekranına geliyor. Her gün binlerce kullanıcı, teknolojiye, ülke ve dünya gündemine, otomobillere ve hayata dair aklınıza gelebilecek her konuda konuşup, paylaşım yapıyor, tecrübelerini paylaşıyor.

Anlık Bildirimlerle Gündeme Dair Öne Çıkanlar ve Topluluk Takibi
Uygulamayı kurduktan sonra onay vermeniz halinde gündeme dair sıcak gelişmelerden anında haberdar olabileceksiniz. Eğer siz de kendinizi bir “Teknoloji Delisi” olarak tanımlıyorsanız, bu alandaki gelişmeler, sıcağı sıcağına telefonunuzun ekranına düşecek. Ayrıca forumda paylaşılan konulardan bir paylaşım yapıldığında veya önemli bir gelişme yaşandığında bildirimler alabilecek, DH kullanıcıları ile mesajlaşabileceksiniz.

2 Milyona Yakın Kullanıcının Seçimi ile Öne Çıkan Konular ve Forumlar
Forumda kullanıcıların öne çıkardığı konular ve forumlar ile kitlelerin ilgisini çekmiş gelişmeleri anında takip edebiliyor olacaksınız. Ayrıca dilerseniz siz de paylaşacağınız bir konuyu geniş bir topluluğa yayıp veya paylaşılmış bir konuda öne çıkar butonunu kullanıp insanların dikkatini çekebilirsiniz.

İlginizi Çeken Konulardan Anında Haberdar Olun
Neler ilginizi çekiyor? Kendiniz bir teknoloji delisi olarak mı tanımlıyorsunuz? Yoksa oyunlar sizin için vazgeçilmez mi? Sıcak fırsatlardan ürün mü kovalıyorsunuz yoksa ihtiyaçlarınız için rotayı yurt dışı e-ticaret sitelerine mi çeviriyorsunuz? Sorulara vereceğiniz yanıt her ne olursa olsun tek uygulama sizin için özelleşerek ilgi alanlarınıza uygun içerikleri favorilerinize getiriyor.

author
Uygulama her yeni güncellemeyle daha da kaliteli hale geliyor.
Gokhan Gulsun
author
Oturum açamıyorum. Bağlantı hatası veriyor. Başka internetle denedim olmadı, sildim yeniden yükledim olmadı. Edit: Sorun düzeldi.
Abdullah NİL
author
Finally
Süleyman K
author
Beta kullanıcısı olarak son hali bence gayet iyi ve akıcı durumda ve oldukça kullanışlı. Oneplus 5
Murat Zorlu
author
Başarılı, tavsiye ederim.
Mustafa Emre Yurdakul
author
Gece modu geldi. Hata alma sebebim telefon doğrulaması lazmmış onu yapmayı bulana kadar canım cıktı keşke uygulama uzerinden yapılabilse tarayıcıdan girmek lazm. Su an gayet güzel hızlı 5 YILDIZ'ı hak ediyor...
Emirhan AYDINLIK