Back to Top
Aybit ARI Screenshot 0
Aybit ARI Screenshot 1
Aybit ARI Screenshot 2
Aybit ARI Screenshot 3
Free website generator for mobile apps; privacy policy, app-ads.txt support and more... AppPage.net

About Aybit ARI

Dünyada kabul görmüş Gıda standartlarına uymak isteyen firmalar daha sistematik olma ve teknolojiden en üst seviyede faydalanmak için Gıda Güvenliği ve Sanitasyon yönetim yazılımına ihtiyaç duymaktadırlar. Hazırladığımız bu yazılım (Aybit – ARI) ile gıda üretimi gerçekleştiren fabrikalarda hijyen ve sanitasyon işlemlerinin planlanması, bu işlemlerin kontrolü, takibi, ölçme ve değerlendirmelerinin kesin bir şekilde yapılmasına yardımcı olmaktır.

Gıda güvenliğini sağlarken kağıt veya excel üzerinden takip eden işletmeler veri girişi yaparken hem zaman kaybı yaşamakta hem de kağıtları arşivlemek için fiziksel depolamaya ihtiyaç duymaktadırlar. Ayrıca verilere anlık ulaşmak zor ve yavaş olacaktır, verileri bulmak çok fazla iş gücü kaybına yol açmaktadır. Bu da işletmeye personel ve zaman kaybı olarak geri dönmektedir. Aybit – ARI sayesinde veriye ulaşım her yerden ve hızlı gerçekleştirilmektedir. İşletmeler raporlamalarını gerçek zamanlı olarak istedikleri platformdan ( Mobil, Tablet, PC vb.) alabilirler.

Aybit – ARI ile öncelikle Sanitasyon departmanının görünürlüğünün artması, yazılı program ve talimatlarla uygunluğun artması, son uygulama validasyon işlemlerinin standart hale gelmesi, kolay hedef ve verimlilik tablolarının hazırlanması, stok kontrolü, ekip eğitim ve yönetimi konularında iyileştirmeler yapmasına olanak sağlamaktadır.

Bu amaç doğrultusunda bu uygulamayı kullanacak firmalar standart çalışma prosedürlerine uyumluluk, kalite, eğitim, raporlama yetenekleri ve kalite operasyonlarını iyileştirmek için proaktif bir önlem almalarını sağlayacaktır.

Similar Apps

Qualiqo

Qualiqo

0.0

With this software (Qualiqo) we have prepared, it is to help the...

Aybit Yangın

Aybit Yangın

0.0

Aybit - Yangın, yangın tüplerinin takibi ve bakımını çok kolay bir şekilde...

Aybit Tüp Su Araç Uygulaması

Aybit Tüp Su Araç Uygulaması

0.0

Müşterilerinizin siparişlerini kolay teslim edin....

JetSu

JetSu

0.0

Bayilerin ve müşterilerinin arasındaki telefon trafiğini en aza indiren ve tek tuşla...

repairist

repairist

0.0

Bilindiği üzere duruş maliyetleri bakım maliyetlerinden daha fazladır. repairist – Bakım Yönetim...

AybitPOS - Mobil

AybitPOS - Mobil

0.0

AybitPos - Siparişler, Restoran otomasyonu el terminallerinin yerini tutacak mobil sipariş uygulamasıdır....