Back to Top
LazyEng: вчити англійську мову Screenshot 0
LazyEng: вчити англійську мову Screenshot 1
LazyEng: вчити англійську мову Screenshot 2
LazyEng: вчити англійську мову Screenshot 3
Free website generator for mobile apps; privacy policy, app-ads.txt support and more... AppPage.net

About LazyEng: вчити англійську мову

Lazy Eng – це український додаток для самостійного вивчення англійської мови.

Займайся онлайн: будь-де та будь-коли. Головна мета додатку – донести граматику англійської мови в простій формі. Для цього вся граматика розподілена на курси за рівнями англійської. Можна навіть вивчити англійську з нуля. Отже, додаток підходить для початківців і для дітей. Також можна використовувати LazyEng, щоб готуватися до ЗНО.

Кожен курс містить граматичні теми, словниковий запас, інтерактивні тренування та рекомендації щодо дій після проходження курсу. Щоб навчання було зручнішим – усі граматичні теми розбиті на невеличкі уроки. В кожному уроці є теорія і практика. Спочатку вивчаєш теорію, потім закріплюєш її в інтерактивних тренуваннях. Тренування зроблені в ігровій формі: десь треба скласти речення, а десь вибрати переклад. Тобто кожна дія виглядає як гра. Отже можна вивчити англійську граючи.

Наразі написано курс Beginner (для початківців). Але в роботі вже й наступні курси: Elementary (базовий), Speaking (розмовний). Також, в майбутньому, плануються курси для середнього рівня: Pre-Intermediate та Intermediate. Кожен курс англійської містить від 40 до 60 цікавих уроків. Навчання побудовано таким чином, щоб кожен урок не займав багато часу. Тобто можна вивчати англійську кожного разу, як маєш декілька вільних хвилин. Загалом кожен курс можна без зусиль пройти за місяць, якщо займатись регулярно.

До речі, додаток вміє працювати offline (тобто без інтернету). Окрім того, LazyEng — це додаток без реклами, щоб була можливість зосередитись на вивченні мови. Перші уроки кожного курсу можна проходити цілком безкоштовно – щоб оцінити якість навчання та вирішити: чи варто вивчати мову далі.

Також LazyEng має власний словник з транскрипцією та можливістю озвучування слів. Це допомагає краще вивчити слова, які зустрічаються в курсах. А якісна озвучка слів допоможе поставити правильну вимову.

Отже, якщо узагальнити, додаток LazyEng дозволяє опанувати англійську за курсами, вивчити необхідні граматичні теми, запам’ятати нові слова, потренувати складання речень, покращити навички читання та аудіювання – і все це працює офлайн та без реклами.

Хтось вдало підмітив, що Lazy Eng - це як український Duolingo. Бо цей додаток зроблено в Україні та для українців. Мабуть, це перший додаток для вивчення англійської, де українська мова є головною.

Якщо виникнуть якісь зауваження чи побажання щодо роботи додатку – надсилай їх на пошту [email protected].

Similar Apps

Learn English words & phrases

Learn English words & phrases

4.9

Mnemonic Words is your best English language learning and vocabulary building assistant!The...

Flashcard maker & word-coach

Flashcard maker & word-coach

4.1

Whether you learn English, German, Arabic, Korean, Russian, Hindi or any other...

Курсы английского. Учить с ED

Курсы английского. Учить с ED

3.6

Курсы английского языка от English Dom. Учить английский язык теперь стало просто...

Bright – English for beginners

Bright – English for beginners

3.7

Learn English easily! Welcome to the Bright: a smart and simple application...

BeeSpeaker Learn English

BeeSpeaker Learn English

4.7

BzZzZz! Join our hive and start communicating smoothly in foreign languages. It...

EWA Kids: English for children

EWA Kids: English for children

4.5

EWA Kids is an interactive platform for kids aged 5 to 12...