Back to Top
DeepSport | Fitness Antrenör Screenshot 0
DeepSport | Fitness Antrenör Screenshot 1
DeepSport | Fitness Antrenör Screenshot 2
DeepSport | Fitness Antrenör Screenshot 3

About DeepSport | Fitness Antrenör

Evde kendi başına spor yapmak isteyenler için özel olarak geliştirilen DeepSport Evde spor uygulaması ile yapay zekâ yardımı ile kolaylıkla spor yapabilirsiniz. Dipsport yapay zekâ algoritması sayesinde evde spor yapmayı çok daha kolay ve etkili getiren bu egzersiz programı ile sizler de istediğiniz gibi zayıflayabilir ve fit bir vücuda kolay bir şekilde kavuşabilirsiniz. Spor salonlarına yüzlerce lira para ya da onun için ekstra vakit harcamanıza gerek kalmadan evde kendi imkânlarınız ile en doğru şekilde spor hareketlerini yapabilir ve zinde bir görünüm kazanabilirsiniz. Evde egzersiz ve antrenman uygulaması Dip Sport’un sizlere sunduğu birçok farklı özellik ile kişisel antrenör ihtiyacınızı tamamen karşılayabilirsiniz.
Deepsport İnteraktif Spor Uygulaması Özellikleri
Deepsport interaktif spor uygulaması ve kişisel antrenör uygulaması yapay zekâ teknolojisinden yararlanılarak geliştirilmiştir. Dolayısıyla diğer spor programlarından çok daha farklı özellikler ile ön plana çıkmakta ve bu alandaki öncü uygulamalar arasında gelmektedir. İşte evde fitness programının sizlere sunduğu başlıca özellikler:
1. Ön Kamera ile Hareket Analizi:
Evde spor uygulaması deepspor yapay zekâ teknolojisine dayanmaktadır, bu yüzden ön kamera ile yaptığınız hareketlerinizi analiz ederek yapmak istediğiniz harekete ne kadar yakın yaptığınızı gösterir. Buradan elde ettiğiniz veri ve görsel analiz ile vücudunuzu ona göre ayarlayabilir ve hareketi daha doğru yapabilirsiniz. Uygulama bu özelliği ile kişisel antrenörünüz olarak ön plana çıkmaktadır.
2. Anlık Düzeltmeler:
Yaptığınız egzersiz hareketlerini size anlık olarak söyleyen uygulama set içerisinde hareketleri daha doğru bir şekilde yapmanıza olanak tanır. Ayrıca uygulama yüksek güvenlik önlemleri ile geliştirildiği için sizin izniniz olmadığı sürece kamera uygulaması çalışmaz ve herhangi bir görüntü kaydedilmez. Gönül rahatlığı ile evde egzersiz uygulaması Deepsport’u kullanabilirsiniz.
3. Antrenman Performans Takibi:
Kişisel egzersiz antrenörü özelliği ile DeepSport yaptığınız antrenmanları sürekli takip eder ve performansınızı analiz eder. Böylelikle gelişiminizi hem siz takip edebilir hem de bir sonraki antrenmanlarınızda yapacağınız hareketleri ne seviyede ne kadar ve nasıl yapmanız gerektiğini sizlere bildirir.
4. Kişiye Özel Antrenman Seti:
Yapay Zekâ algoritmasının getirdiği performans takibi özelliği ile kişisel antrenörünüz olan egzersiz programı DeepSport, bu analizlerden ve performans takiplerinden yola çıkarak sizlere özel antrenman seti yapar. Böylelikle arzuladığınız fit ve sağlıklı bir vücuda en iyi şekilde ulaşmanıza olanak tanır.
5. Detaylı Antrenman İçeriği:
Yapmanız gereken antrenmanları sadece görsel ve set süresi ya da miktarı ile sınırlandırmayan kişisel spor uygulaması Deep Sport, bu antrenmanlar hakkında adeta bir interaktif bir antrenör gibi sizlere bilgi verir. Bununla birlikte setlerin ne kadar tekrarlandığını gösteren tekrar sayacı ile antrenmanı gerektiği yerde bırakmanıza ve yeni egzersiz hareketine zamanında geçmenizi sağlar.
6. Sesli Düzeltme:
Antrenman esnasında yaptığınız hareketleri sesli bir şekilde düzelterek sürekli telefona bakmanıza gerek duymadan karşınızda kişisel antrenörünüz varmış gibi evde spor yapmanızı sağlar.
Deep Sport spor salonlarına tonlarca para ve ekstra zaman harcamanıza gerek kalmadan evinizde kendi imkânlarınız ile en iyi şekilde spor yapmanıza olanak tanıyan bir interaktif spor uygulamasıdır. Geliştirildiği teknolojiler ve yapay zekâ algoritması sayesinde kişisel antrenör özelliği gösteren bu uygulama ile sizler de evinizde çok kolay bir şekilde spor yapabilir; fit bir vücuda ve sağlıklı bir yaşama merhaba diyebilirsiniz. Uygulama yüksek güvenlik önlemleri ile donatıldığından dolayı sizden izinsiz herhangi bir ses ya da görüntü kaydı almaz. Gönül rahatlığı ile uygulamayı kullanabilirsiniz.

Similar Apps

Workout for Women- Lose Weight

Workout for Women- Lose Weight

0.0

The women workout app helps you burn calories and lose belly fat...

Sworkit Fitness – Workouts

Sworkit Fitness – Workouts

4.0

Finally, a fitness system that understands your pain, frustration, and schedule. With...

Technogym - Training Coach

Technogym - Training Coach

3.8

Get superior results faster at home, at the gym and on the...

EvolveYou: Fitness For Women

EvolveYou: Fitness For Women

4.5

Build strength and confidence from the inside out, as you choose from...

NoxFit - Weight Loss, Shape Bo

NoxFit - Weight Loss, Shape Bo

4.9

Hard to lose weight? Don't worry, we will provide you with the...

Weight Training for Women - St

Weight Training for Women - St

3.2

Weight lifting isn't just for men. It's a myth that lifting weights...