Back to Top
Тест для митної служби Screenshot 0
Тест для митної служби Screenshot 1
Тест для митної служби Screenshot 2
Тест для митної служби Screenshot 3

About Тест для митної служби

За допомогою запропонованого навчального додатка ви маєте можливість проходити пробне тестування та інтерактивне навчання для іспиту з метою виявлення рівня кваліфікації посадових осіб органів Держмитслужби, які відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2020 р. № 895 "Деякі питання територіальних органів Державної митної служби" реорганізуються шляхом приєднання до Держмитслужби, оприлюдненими на офіційному веб-сайті Державної Митної Служби України від 16.12.2020 (400 питань).

Тестування посадових осіб з питань кваліфікації проводиться з метою підвищення ефективності діяльності митних органів, запровадження моніторингу та контролю кваліфікації та благонадійності та відповідного інформування суб'єкта призначення відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2020 р. № 916 "Про реалізацію експериментального проекту щодо тестування посадових осіб митних органів з питань кваліфікації та благонадійності".

Характеристики та можливості додатка:
- Тестування по питанняx будь-яких обраних розділів: підряд, випадково або за важкістю (визначається за статистикою проходження тестів усіма користувачами додатку);
- Робота над помилками (тестування по питаннях, в яких вами були допущені помилки);
- Можливість додавання питань в "обрані" та проходження по них окремого тестування;
- Зручний пошук та перегляд відповідей без проходження тестування;
- Обґрунтування відповідей із зазначенням відповідних статей та активних посилань на закони;
- Прослуховування питань і відповідей за допомогою синтезу мовлення від Google;
- Додаток не потребує підключення до Інтернет - працює в режимі офф-лайн.

Якщо ви помітили помилку, маєте зауваження чи побажання, будь ласка, пишіть нам на електронну пошту. Ми постійно працюємо над удосконаленням додатка і випускаємо оновлення, які автоматично завантажуються на ваш пристрій.

Similar Apps - visible in preview.

Тест на загальні здібності

Тест на загальні здібності

0.0

Training and testing for mathematical, abstract and verbal thinking