Back to Top
Тест держслужбовця України Screenshot 0
Тест держслужбовця України Screenshot 1
Тест держслужбовця України Screenshot 2
Тест держслужбовця України Screenshot 3

About Тест держслужбовця України

Перший етап конкурсу на зайняття вакантної посади державного службовця для будь-якої категорії ("А", "Б", "В") передбачає проходження тестів.
Тестові питання сформовані у чотири розділи:
I. Питання на перевірку знання Конституції України (213 питань);
II. Питання на перевірку знання Закону України "Про державну службу" (195 питань);
III. Питання на перевірку знання Закону України "Про запобігання корупції" (199 питань);
IV. Питання на перевірку знання спеціального законодавства (Законів України "Про Кабінет Міністрів України", "Про центральні органи виконавчої влади", "Про адміністративні послуги", "Про місцеві державні адміністрації", "Про звернення громадян", "Про доступ до публічної інформації", "Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні", "Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків", Конвенції про права осіб з інвалідністю, Бюджетного кодексу України та Податкового кодексу України) (120 питань).
Загалом 727 питань.

Даний додаток містить актуальний перелік усіх тестових питань з варіантами відповідей, що затверджено наказом Національного агентства України з питань державної служби від 30 серпня 2017 року № 178 (зі змінами, внесеними наказом НАДС від 17 квітня 2020 року № 66-20).

Завдяки додатку можна самостійно пройти пробне тестування довільну кількість разів для підготовки до конкурсного проходження тестів. Тестові 40 питань формуються випадково по 10 з кожного розділу і таким чином щоб питання не повторюватись із попередніх тестувань, поки не будуть розглянуті всі. Крім того, питання в яких були допущені помилки у відповідях фіксуються і саме по них додатково можна пройти тестування повторно для самоперевірки.

На сторінці навчання можна увімкнути озвучення тексту, що завдяки синтезу мовлення від Google дозволяє читати вголос тестові питання та відповіді. Це дає можливість прослуховувати та запам'ятовувати тести, припустимо, будучи в навушниках у громадському транспорті по дорозі на роботу або просто на прогулянці чи пробіжці.

Програма працює в режимі оффлайн, а тому для навчання в програмі чи проходження тестування підключення до Інтернету не потрібне.

Доступний сайт за адресою https://testds.com.ua на якому також можна безкоштовно переглянути правильні відповіді та пройти пробне тестування.

Similar Apps - visible in preview.

Тест на загальні здібності

Тест на загальні здібності

0.0

Training and testing for mathematical, abstract and verbal thinking

Czech phrasebook for tourists

Czech phrasebook for tourists

0.0

Simple offline Czech phrasebook for tourists.

EcoFactor Network - EV charging

EcoFactor Network - EV charging

0.0

Charge your EV in EcoFactor Network

author
Дякую! Додаток допоміг ефективно підготуватися до тестування й перемогти на конкурсі!
Луіза Мороз
author
Чудовий додаток, є можливість проходити тестування, а також пройти тестування своїх помилок.
Igor Ovchar
author
Best of the best!!!
Oleg Volodymyrovich