Back to Top
JOBka - chytrý intranet v mobilu Screenshot 0
JOBka - chytrý intranet v mobilu Screenshot 1
JOBka - chytrý intranet v mobilu Screenshot 2
JOBka - chytrý intranet v mobilu Screenshot 3

About JOBka - chytrý intranet v mobilu

Mobilní aplikace JOBka zlepšuje komunikaci mezi zaměstnanci a zaměstnavatelem. Zaměstnanci, kteří mohou pravidelně vyjadřovat svůj názor jsou spokojenější. Vzdělávání a informování pomocí aplikace JOBka je snazší a efektivnější. Pomocí funkce sdílení volných pracovních míst přímo z aplikace se výrazně zvýší dosah inzerátů s volnými pracovními místy. JOBka pomáhá zlepšovat firemní kulturu, zvyšovat spokojenost zaměstnanců a pozitivně tak ovlivňuje fluktuaci a další negativní vlivy.

Využijte to chytře. Zjišťujte přání a potřeby zaměstnanců. Návrhy, které vám budou dávat smysl, aplikujte. Spokojení zaměstnanci s vámi zůstanou.

LEPŠÍ VZTAHY SE ZAMĚSTNANCI
Díky možnosti rychlé a efektivní oboustranné komunikace se zlepší vztahy mezi zaměstnancem a zaměstnavatelem.

BUDOVÁNÍ FIREMNÍ KULTURY
Aplikace JOBka přispívá k budování firemní kultury. Zaměstnanci jsou informovanější a jsou ve spojení s firmou.

FUNKCE APLIKACE JOBKA:

INFORMOVÁNÍ PERSONÁLU
Na počítači vyplníte sdělení, vyberete skupiny zaměstnanců a odešlete. Zpráva se okamžitě objeví ve všech mobilních telefonech zaměstnanců, které jste si zvolili.

PRŮZKUMY SPOKOJENOSTI
Pomocí aplikace JOBka můžete provádět průzkumy a zjišťovat tak důležitou zpětnou vazbu. Zaměstnanci odpoví do pár minut. Naslouchat zaměstnancům se vyplatí!

VZDĚLÁVÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ
Mobilní aplikaci JOBka můžete využít ke vzdělávání zaměstnanců. Vložte odkazy na školící dokumenty, infografiku nebo školící videa. Školící listina se vám uloží v systému.

JÍDELNÍ LÍSTEK
Díky aplikaci JOBka si mohou zaměstnanci zobrazit aktuální jídelní lístek a jednoduše si tak z telefonu objednat jídlo. JOBku lze napojit na Váš výdejní systém.

VOLNÉ POZICE
Pomocí JOBky můžete z Vašich zaměstnanců údělat armádu HR agentů. Z aplikace JOBka lze jednoduše sdílet volné pracovní pozice na sociálních sítích zaměstnanců jedním kliknutím!

KONTAKTY A TERMÍNY
Potřebujete, aby měl každý zaměstnanec přístup k důležitým kontaktům a termínům Vaší firmy? Audity, důlěžité návštěvy nebo odstávky...Vašim zaměstnancům už nic neunikne.

SCHRÁNKA DŮVĚRY
Ne každý zaměstnanec je v případě potřeby natolik odvážný zvednout telefon a zavolat na linku důvěry. Aplikace JOBka s modulem schránka důvěry tento proces usnadňuje.

WELCOME & ONBOARDING
Zefektivněte proces nástupu do firmy. Důležité informace, které neustále opakujete, najdou nováčci v aplikaci JOBka. Umístěte welcome video a uvítejte nové zaměstnance ve stylu high-tech.

KRIZOVÝ MANAGEMENT
Jak se mají zaměstnanci chovat v případě krizové situace? Není snadné se v takové situaci zamyslel a reagovat pružně. Aplikace JOBka s modulem krizový management v takových situacích pomáhá.

PRŮVODCE FIRMOU
Zaměstnanci budou mít důlěžité informace o firmě stále ve své kapse. Dozví se vždy o aktuálním dění, což povede k většímu zájmu a bližšímu spojení s firmou. Když zaměstnanci chápou cíle firmy, pracují lépe.

REPORTING A GRAFY
Výsledky průzkumů, seznamy přečtených zpráv a proškolených zaměstnanců se zobrazí v přehledných grafech. Export reportingu do PDF a Excel pro pozdější použítí je samozřejmostí.

ČAS JSOU PENÍZE
Eliminace zdlouhavého informování přes nástěnky nebo letáčky pomocí aplikace JOBka ušetří mnoho času a nemálo peněz. Ovládání je user friedly. Informovaní a spokojení zaměstnanci mají tendenci k vyšším výkonům.

Similar Apps - visible in preview.

Zenforms

Zenforms

0.0

Zenforms is a simple no-code web form platform for communication enthusiasts. Make...

Maidily: Scheduling Software

Maidily: Scheduling Software

0.0

Why us:Maidily is a cloud-based scheduling tool for residential cleaning and maid...

Field Service Scheduling App

Field Service Scheduling App

4.5

FieldCamp is a free Field Service job scheduling and dispatching app✓ Maximize...