Back to Top
TürkContact - Numara Sorgulama & Kim Arıyor? Screenshot 0
TürkContact - Numara Sorgulama & Kim Arıyor? Screenshot 1
TürkContact - Numara Sorgulama & Kim Arıyor? Screenshot 2
TürkContact - Numara Sorgulama & Kim Arıyor? Screenshot 3

About TürkContact - Numara Sorgulama & Kim Arıyor?

TürkContact, harika bir arayan kimliği tanımlama uygulamasıdır. Ücretsiz olarak rahatsız edici aramaları ve dolandırıcıları tespit etmenizi sağlar.

Rehberinizde kayıtlı olmasa da numaranın kime ait olduğunu telefonunuz çalarken görebilirsiniz. Kayıtlı olmayan bir numara aradığında bu numara kimin diye düşünmenize gerek yok. TürkContact ile bilinmeyen numaranın kime ait olduğunu kolayca öğrenebilirsiniz.

TürkContact reklam ve telefon dolandırıcılığı amacıyla arayanı saniyeler içinde sizin için otomatik olarak engeller ve size bildirir!

TürkContact, arama sırasında karşınızdakinin kim olduğunu gerçek zamanlı olarak tespit eder. Artık arayan numaraların kime ait olduğunu merak etmeye veya bilinmeyen numaraları reddetmeye son!

Arayan numarayla ilgili yorum yapabilir ya da daha önce yapılmış yorumları okuyarak hakkında bilgi edinebilirsiniz.

BAŞLICA ÖZELLİKLER
○ NUMARA SORGULAMA: Türkiye'nin en büyük numara veritabanında isimden ve numaradan sorgulama yapabilirsiniz.
○ SPAM VE DOLANDIRICILIK KORUMASI: Arayan dolandırıcı veya spam olarak bildirilmişse arama otomatik sonlandırılır.
○ Numara Kopyala: Herhangi bir yerde numarayı seç ve kopyala, otomatik olarak kime ait olduğunu görebileceksin!
○ İstenmeyen aramalardan kurtul - İstemeyen arayanları ve dolandırıcıları tespit edin ve önceden öğrenin
○ Rehberinizde olmasa bile arayan kişiyi sizi aradığında kim olduğunu anında öğrenin
○ Telefonla pazarlama yapanlar ve dolandırıcılık gibi istenmeyen aramaları tespit edin

BİLGİLENDİRME: 4G ve 4.5G etkin olan cihazlar, çağrı geldiğinde internet bağlantısı kesmekte ve çağrı yanıtlandığında tekrar internete bağlanmaktadır. Bu sebeple arayan tanımlama özelliğimizin geç çalıştığını/çalışmadığını düşünebilirsiniz. Bu sorunu yaşamamanız için 3G kullanmanızı öneriyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular:
- TürkContact uygulamasından telefon numaramı nasıl kaldırabilirim?
+ Uygulamamıza giriş yaptıktan sonra kendi telefon numaranızı sorgulayınız. Ardından sayfada bulunan "Numaramı gizle" seçeneğine tıklayarak ücretsiz olarak numaranızı sorgulamalardan gizleyebilirsiniz. Ya da uygulamayı indirmeden [email protected] adresine mail atarak numaranızın sorgulamaya kapatılmasını ücretsiz talep edebilirsiniz.

- TürkContact ücretli mi?
+ TürkContact uygulamasında sorgulama yapmak tamamen ücretsizdir. Fakat reklamları kaldırma gibi ücretli özellikler sunmaktadır.

- Sorgulama kutucuğu geç açılıyor. Ne yapmalıyım?
+ 4G ve 4.5G etkin olan cihazlar, çağrı geldiğinde internet bağlantısı kesmekte ve çağrı yanıtlandığında tekrar internete bağlanmaktadır. Bu sebeple arayan tanımlama özelliğimizin geç çalıştığını/çalışmadığını düşünebilirsiniz. Bu sorunu yaşamamanız için 3G kullanmanızı öneriyoruz.

- Sorgulama kutucuğu hiç açılmıyor. Ne yapmalıyım?
+ Bazı cihazlar arkaplanda çalışan uygulamaları belli aralıklarla kapatmaktadır. Bu sebeple TürkContact size arayanı gösterememektedir. Bu sorunu aşmak için 12 - 24 saatte bir kez uygulamamızı açmanız yeterli olacaktır.

Numara Sorgulama - Bilinmeyen Numara & Kim Arıyor? bir GarajBilişim uygulaması olup tüm kullanıcılarına ücretsiz hizmet vermektedir.

Frequently Asked Questions(FAQ)

TürkContact ne işe yarar?

TürkContact, rahatsız edici aramaları ve dolandırıcıları tespit ederek arayan kimliği tanımlamanızı sağlayan bir uygulamadır.

TürkContact nasıl çalışır?

TürkContact, telefonunuz çalarken kayıtlı olmayan bir numaranın kime ait olduğunu görmenizi sağlar. Ayrıca reklam ve telefon dolandırıcılığı amacıyla arayanları saniyeler içinde engeller ve size bildirir.

Hangi özelliklere sahiptir TürkContact?

TürkContact, numara sorgulama, spam ve dolandırıcılık koruması, numara kopyalama, istenmeyen aramalardan kurtulma, rehberinizde olmasa bile arayan kişiyi tanıma ve istenmeyen aramaları tespit etme gibi özelliklere sahiptir.

TürkContact ücretli mi?

TürkContact uygulaması tamamen ücretsizdir. Ancak reklamları kaldırmak gibi bazı özellikler ücretli olarak sunulmaktadır.

TürkContact'tan telefon numaramı nasıl kaldırabilirim?

TürkContact uygulamasına giriş yaptıktan sonra kendi telefon numaranızı sorgulayarak numaranızı gizleyebilirsiniz. Ayrıca [email protected] adresine mail atarak numaranızın sorgulamaya kapatılmasını ücretsiz olarak talep edebilirsiniz.

Sorgulama kutucuğu geç açılıyor. Ne yapmalıyım?

4G ve 4.5G etkin olan cihazlar, çağrı geldiğinde internet bağlantısı kesildiği için sorgulama kutucuğu geç açılabilir. Bu sorunu yaşamamanız için 3G kullanmanız önerilir.

Sorgulama kutucuğu hiç açılmıyor. Ne yapmalıyım?

Bazı cihazlar arkaplanda çalışan uygulamaları belli aralıklarla kapatır. Bu durumda TürkContact size arayanı gösteremez. Bu sorunu aşmak için uygulamayı 12-24 saatte bir kez açmanız yeterli olacaktır.
author
mukemmel
Elif Şevval Taştan
author
iyi
Muhammed Fatih Kaya
author
gzuel
Eren Hekim
author
Mk
Beste Gomez
author
güzel
Büşra Sarıkaya
author
Arkadaşlar ne pezevenkler varya şu an yorumu 5 yıldızla zorla yaptırıyorlar numara sorgulattım sırf numaradaki isimleri görebilmem için 5 yıldızlı yorum yapmam gerekiyor ayrıca sorgulama için önce reklam izl...
Muhammed Emin Turan