Back to Top
Bilgi Yarışması - Zeka Oyunu Screenshot 0
Bilgi Yarışması - Zeka Oyunu Screenshot 1
Bilgi Yarışması - Zeka Oyunu Screenshot 2
Bilgi Yarışması - Zeka Oyunu Screenshot 3

About Bilgi Yarışması - Zeka Oyunu

★ En iddialı Bilgi Yarışması - Zeka Oyunu ile karşınızdayız. Zeka testleri çözen, zeka soruları meraklısı en güncel yarışmaları takip eden herkesin seveceği bir oyun.

★ Türkiye'de yarışma denilince akla gelen ilk oyun. Yarışma oyunlarının birincisi! Güncel oyunlar arasında en yenisi, en iyi zeka soruları ile yarışma keyfi. Bilgi Yarışması

★ 50.000 soruluk, uzmanlarca hazırlanmış geniş havuzumuz ile bir soruyu ikinci defa görmeyeceksiniz. Dolu dolu bir bilgi yarışması ile karşınızdayız.

★ Ekonomi, finans, sağlık, diyet, genel kültür ve yüzlerce kategoride binlerce soru! Yeni ücretsiz oyunlar ve genel kültür bilgi yarışması için bizi takip edin. Bilgi yarışması internetsiz ile keyifler tavan olacak.

★ Zeka oyunları arasında en eğlencelilerden biri. okey yerine bilgi yarışması oynayın :) Trivia oyunları nın en güçlü rakibi. Zeka oyunları içerisindeki en güzel seçenek. Online bilgi yarışması formatında eğlenceli bir bilgi yarışı. Genel Kültür Bilgi Yarışması severlerin vazgeçemeyeceği bir seçenek.

★ Zaman geçiren oyunlar arasında en üst sıralarda yer alan milyoner oyunumuz bilgi yarışması keyfini uzmanlarca hazırlanan sorular ile zirvelerde yaşatıyor. 2020 oyunları arasında soru cevap , çoklu zeka oyunlarının lideri. Zor oyunlar ve en eğlenceli oyunlar arasında parlayan bir kelime oyunu.

★ Genel Kültür yarışması ile milyoner ol, puanları topla. Başarı kilitlerini aç. Lider sıralamasında Bilge Yarışmacılar arasına gir. Zekanı göster.

*************************************************
Oyunumuzda 6 adet joker hakkı bulunmaktadır :
*************************************************

◉ Telefonla Arama joker hakkı
◉ Çift Cevap joker hakkı
◉ Seyirciye Sor joker hakkı
◉ Soruyu Değiştir joker hakkı
◉ Yarı-Yarıya joker hakkı
◉ Kesin Doğru Cevap joker hakkı

★ Zeka oyunları severler için en kapsamlı ve en güzel seçenek. Zeka oyunları büyükler için kategorisinin lideri. Zeka testi ve zeka oyunlarını seviyorsan, akıl oyunu ve beyin bulmacalarından, kim milyoner oyunu ndan hoşlanıyorsan bu ücretsiz oyunu oynamaktan vazgeçemeyeceksin.

★ Kim milyoner formatında hazırlanan bilgi yarışması oyunumuz ile çok eğleneceksiniz. Zeka testleri çözen, zeka soruları meraklısı en güncel yarışmaları takip eden herkesin seveceği bir oyun. Kelime kategorisindeki en iyi bilgi yarışması. Çevrimiçi ve çevrimdışı oynama imkanı ile internete mecbur değilsiniz. Şaşırtıcı ve Eğlenceli sorular ile Her yaş için eğlenceli.

★ Oyundaki para gerçek değildir, yalnızca eğlence amaçlıdır. Öğretici oyunlar ve Soru cevap oyunları seven herkesi bekleriz.

Similar Apps

Real Gun Sounds - 2022

Real Gun Sounds - 2022

3.8

★ Gun sounds effect app offers you large collection shots sounds from...

Car Sounds - Engine Sounds

Car Sounds - Engine Sounds

4.5

Car Sounds app includes real Engine Sounds. Offers you Engine Sounds Simulator*************************Included...

Kapak Sözler (2022)

Kapak Sözler (2022)

0.0

Web tarayıcılar ile dakikalarca boş içerikler, yararsız web siteleri ile vakit kaybetmeyin....

Güzel Sözler - Durum Sözleri

Güzel Sözler - Durum Sözleri

4.5

Güzel Sözler - Aşk Sözleri uygulamasında Anlamlı Sözler ve 'Durum Sözleri' parmaklarınızın...

Ovulation Calendar - Get Baby

Ovulation Calendar - Get Baby

3.2

'Get Pregnant' - 'Get Baby' application is one of the best tool...

Ağır Sözler -Laf Sokucu Sözler

Ağır Sözler -Laf Sokucu Sözler

0.0

Ağır Sözler uygulamasında Laf Sokucu Sözler ve onlarca kategoride binlerce farklı söz...