Back to Top
Radiowęzeł Screenshot 0
Radiowęzeł Screenshot 1
Radiowęzeł Screenshot 2
Radiowęzeł Screenshot 3

About Radiowęzeł

W skrócie...
Aplikacja jest wygodniejsza niż strona internetowa radiowęzła, posiada więcej funkcji i lepiej dostosowuje się do rozmiarów ekranu urządzenia przenośnego. Więcej informacji o projekcie interaktywnego radiowęzła można uzyskać tutaj: https://serwerbartka.pl/projekty/interaktywny-radiowezel/

O programie
Aktualnie aplikację można używać tylko w mojej szkole (nigdzie indziej nie pracuje mój system obsługi radiowęzła). Wszystkie funkcje programu dostępne są w wysuwanym menu z lewej strony interfejsu głównego. Znajdują się tam trzy kluczowe zakładki, w tym zakładka Odtwórz, która pozwala wybierać następne utwory, które są odtwarzane przez szkolny radiowęzeł. Dużą zaletą programu jest pełna możliwość konfiguracji, w tym możliwość wprowadzanie własnego adresu serwera (w przypadku problemów przy konfiguracji). Program do połączenia wykorzystuje technologię RESTful API (czyli protokół HTTP).

Konfiguracja
Podczas pierwszego uruchomienia programu pojawi się okienko pozwalające wybrać gotową konfigurację. Konfigurację można też później zmienić wybierając z wysuwanego menu zakładkę informacje oraz skonfiguruj ponownie. Błędy programu można zgłaszać na mój adres e-mail: [email protected] lub na e-mail w domenie szkoły.