Back to Top
وایت برد - آموزش زبان انگلیسی Screenshot 0
وایت برد - آموزش زبان انگلیسی Screenshot 1
وایت برد - آموزش زبان انگلیسی Screenshot 2
وایت برد - آموزش زبان انگلیسی Screenshot 3

About وایت برد - آموزش زبان انگلیسی

اپلیکیشن آموزش زبان وایت برد، یادگرفتن زبان انگلیسی را به کاری جذاب و سرگرم‌کننده تبدیل می‌کند. با این روش هیجان‌انگیز شما می‌توانید از 7000 دقیقه آموزش صوتی و تصویری زبان استفاده کنید و انگلیسی را روان یاد بگیرید. آموزش‌هایی که به شما کمک می‌کند تمرین کنید و مهارت‌های شنیداری، گفتاری، نوشتاری خود را تقویت کنید.
با نصب وایت برد، در هر مکان و زمان، از آموزش‌های حرفه‌ای زبان انگلیسی بهره‌مند شوید و آموزش زبان انگلیسی، دیگر کاری طاقت فرسا و زمان بر نیست. چراکه وایت برد، روشی هدفمند و مستمر برای آموزش زبان انگلیسی تدوین کرده که نیازهای شما زبان آموزان را از سطح مقدماتی تا پیشرفته، پوشش می‌دهد. این روش کاملاً کاربردی و تعاملی خواهد بود. تنها لازمه‌ی آن همگام شدن با آموزش‌های حرفه‌ای و درعین حال، جذاب و سرگرم کننده‌ی وایت برد است. اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی وایت برد، جزو معدود برنامه‌های موبایلی است که با رابطی کاربرپسند و بر مبنای استاندارد آموزشی موسسه کمبریج طراحی شده است.
وایت برد در ابتدا با انجام یک آزمون سطح زبان‌آموز را تعیین می‌کند و سپس در درس‌هایی متناسب با کاربر آموزش واژگان، گرامر و مکالمه انگلیسی آغاز ‌می‌شود. البته اپلیکیشن وایت برد تنها به آموزش بر اساس استاندارد کمبریج اکتفا نمی‌کند و درواقع متد آموزشی موسسه کمبریج را با جدیدترین متدهای آموزشی زبان ترکیب کرده است.
روش آموزش وایت‌برد شامل این موارد می‌شود: آموزش تعاملی و ویدیویی، آموزش واژگان و گرامر در دل جملات و به صورت کاربردی، تدوین تمرینات مناسب هر سطح برای تسلط بیشتر زبان‌آموز، آموزش گرامر انگلیسی به‌صورت تصویری، آموزش حرفه‌ای مکالمه انگلیسی به کمک ویدیوهای اختصاصی و در سه مرحلهٔ بدون زیرنویس، با زیرنویس و با هایلات نکات کلیدی و آزمون‌های ضمن آموزش و... .
چرا وایت برد؟
• بیش از 2500 دقیقه آموزش تصویری دستور زبان
• بیش از 1100 دقیقه ویدیو اختصاصی مکالمات روزمره
• آموزش تصویری بیش از 4000 واژه انگلیسی
• آموزش زبان انگلیسی کاملا مطابق با استاندارد کمبریج
• آموزش واژگان و گرامر در ضمن جملات و به صورت کاربردی
• دارای بخش امتحان و تعیین سطح حرفه‌ای بر اساس استاندارد کمبریج
• دارای بخش تمرین مکالمه صحیح
• نمایش وضعیت تحصیلی زبان آموز
• نمایش درصد پیشرفت در مهارت‌های زبان
• دارای ۷ سطح مختلف از مبتدی تا حرفه‌ای
• رابط کاربری بسیار آسان و روان
یادگیری زبان انگلیسی، زمانی محقق خواهد شد که تمریناتی مستمرانجام شود. اما بیشتر افراد، این قسمت از یادگیری زبان را به دلیل نداشتن روش و برنامه‌ی درست، خسته‌کننده تلقی می‌کنند و تحقق آن را غیرممکن می‌بینند.
وایت برد به شما کمک می‌کند تا در کم‌ترین زمان، بیشترین مطالب را یاد بگیرید. با استفاده از این اپلیکیشن می‌توانید آموزش زبان انگلیسی را با نگاهی نو، مثل یک بازی، هیجان‌انگیز و سرگرم‌کننده ببینید. وایت برد، معلم همراه شماست و به شما این امکان را می‌دهد که زبان انگلیسی را آنلاین یاد بگیرید.

author
Very good
Morteza Vafaei
author
perfect app, its like a perfect class. thank u so much😍😍😍🙏
Mahtab saeidan
author
Very good
Bafrin E.moradi