Back to Top
آموزش زبان انگلیسی به فارسی Screenshot 0
آموزش زبان انگلیسی به فارسی Screenshot 1
آموزش زبان انگلیسی به فارسی Screenshot 2
آموزش زبان انگلیسی به فارسی Screenshot 3

About آموزش زبان انگلیسی به فارسی

در این مجموعه آموزشی سعی بر این بوده است که موضوعات مهم گردآوری شود تا افرادی که قصد یادگیری زبان انگلیسی دارند ، بتوانند به راحتی سطح خود را ارتقاء دهند. مکالمه زبان انگلیسی و گرامر زبان انگلیسی در سال های اخیر از اهمیت بسیاری برخوردار بوده است به نوعی که تلاش افراد بر یادگیری انگلیسی بوده است

مجموعه آموزشی زبان انگلیسی به فارسی که پیش رو دارید، سطوح مبتدی تا پیشرفته را در بر می گیرد و افرادی که قصد یادگیری گرامر زبان انگلیسی یا آموزش مکالمه زبان انگلیسی را دارند می توانند به راحتی با این نرم افزار، سطح خود را افزایش دهند.

شما به راحتی قادر خواهید بود با صرف زمان اندکی در طول روز ، دروس آموزشی این اپلیکیشن را مطالعه نمایید و در مدت زمان کوتاهی توانایی لازم برای برقراری ارتباط به زبان انگلیسی را بدست آورید.

در این اپلیکیشن بر روی یادگیری لغات انگلیسی برای زبان فارسی و همچنین جملات انگلیسی (پرکاربرد ترین جملات زبان انگلیسی) و ضرب المثل های انگلیسی با ترجمه فارسی ، تمرکز کرده ایم. اموزش مکالمه زبان انگلیسی رایگان ، یکی از اهداف ما برای ساخت این نرم افزار بوده است.

این اپلیکیشن آموزش انگلیسی که در اختیار شما قرار گرفته است، ارائه دهنده روشی نوین جهت آموزش زبان انگلیسی، با غنی سازی فرهنگ لغت با توجه به فراوانی آنها در زبان می باشد.

این نرم افزار به خصوص برای دانش آموزان توصیه می شود، و هر کسی که می خواهد به غنی سازی دانش خود را از زبان انگلیسی. شما می توانید با تکرار جمله ها و اصطلاحات روزمره زبان انگلیسی، به راحتی انگلیسی صحبت کنید.

در این نرم افزار برای فارسی زبانان، زبان انگلیسی را به رایگان آموزش خواهیم داد و شما با تمرین کردن مطالبی که در این نرم افزار برای شما گردآوری کرده ایم، زبان انگلیسی خود را تقویت کنید.

همچنین لازم به یادآوری می باشد که اپلیکیشن های دیگری برای آموزش زبان انگلیسی در نظر گرفته ایم که هر کدام از آنها بخشی از موارد ضروری برای یادگیری بهتر این زبان بین المللی را در بردارند از جمله می توان به قصه های انگلیسی، لغت نامه انگلیسی به فارسی، داستان های انگلیسی با ترجمه، آموزش مکالمه و گرامر زبان انگلیسی، آموزش زبان انگلیسی برای کودکان و گرامر انگلیسی به فارسی اشاره کرد؛ که می توانید آنها را نیز از گوگل پلی دانلود نمایید.

برخی از قابلیت های نرم افزار:
☑ امکان ارسال مطالب از طریق پیام رسان های مختلف نظیر واتساپ ، تلگرام ، وایبر و ...
☑ امکان کپی و ذخیره کردن متن
☑ امکان اشتراک گذاری از طریق پیامک و ایمیل
☑ قابلیت تغییر سایز متن
☑ امکان استفاده از نرم افزار بدون نیاز به اینترنت
☑ و ...

Similar Apps - visible in preview.

آموزش زبان انگلیسی در سفر مکالمات پرکاربرد و ضروری

آموزش زبان انگلیسی در سفر مکالمات پرکاربرد و ضروری

4.4

Teaching commonly used words and expressions and absolutely necessary English and Persian words in travel

آموزش زبان انگلیسی زبانشناس

آموزش زبان انگلیسی زبانشناس

4.5

با دانلود نرم‌افزار «زبانشناس» بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی را تجربه کنید.

انگیسی همراه-آموزش گرامر

انگیسی همراه-آموزش گرامر

4.6

Learn a complete English grammar without going to the language class

آموزش زبان انگلیسی | همیارزبان

آموزش زبان انگلیسی | همیارزبان

4.8

آموزش زبان انگلیسی در هر زمان با همیارزبان!

Learn English

Learn English

4.5

Start to speak English today

Learn Turkish

Learn Turkish

4.5

Learn to speak Turkish today