Back to Top
Lietuvos tūkstantmečio vaikai Screenshot 0
Lietuvos tūkstantmečio vaikai Screenshot 1
Lietuvos tūkstantmečio vaikai Screenshot 2
Lietuvos tūkstantmečio vaikai Screenshot 3

About Lietuvos tūkstantmečio vaikai

- Dėmesio! Dėl skirtingo skaitmeninės ir kabelinės televizijų transliacijų laiko programėlės rodomi klausimai gali nesutapti su klausimais, matomais per televiziją.

- Nuo šiol, tokiu atveju, kai per televiziją klausimas atsakomas labai greitai, programėlės vartotojams bus pateikiami specialūs klausimai, todėl galėsite būti užtikrinti, kad laiko pakaks visom užduotim!

Naujas LRT TELEVIZIJOS laidos „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ sezonas atsineša smagų ir išmanų netikėtumą - žaidimą žiūrovams namuose! Dabar savo išmaniuoju telefonu galite realiuoju laiku atsakinėti į laidoje užduodamus klausimus ir palyginti save su kitais žaidėjais! O pasiekę gerus rezultatus, keliais spustelėjimais apie tai pranešti savo draugams „Facebooke“ ir laimėti įvairiausių prizų.

„Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ programėlėje yra du režimai. Kai laida nerodoma, galite treniruotis atsakinėdami į praėjusių sezonų klausimus, nespaudžiami laiko. O laidos metu klausimus matysite tuo pačiu metu, kai jie rodomi televizorių ekranuose, ir turėsite į juos atsakyti greičiau už laidos dalyvius. Pasibaigus laidai, pamatysite, kelintą vietą užėmėte iš visų programėlės naudotojų, o užsiregistravę galėsite laimėti rėmėjų įsteigtus prizus.

Be žaidimo, programėlėje rasite atgalinį laikmatį iki artimiausios laidos ir galimybę nusistatyti priminimus apie artėjančią transliaciją.

Idėjos sumanytojai – LRT.

author
Prasilavininkite!;-)
Qwerty 123
author
viskas OK. niekas nelagina ir klausimai nesikartoja.
Rusnė Vilkelė
author
Puiku
Norvydas Kuzinas
author
Smegeneliu maistas! Liuks!
Simonas Budrys
author
Labai linksma, kad galima žaisti su vaikais eteryje ir treneruotis. Manau, būtų įdomiau, jei galėtum išsaugoti treneruočių skaičių, gautus taškus kiekvienoje treneruotėje, ir t.t.
Norbertas C
author
Good app
Liia Samar