Back to Top
Mahallebi Screenshot 0
Mahallebi Screenshot 1
Mahallebi Screenshot 2
Mahallebi Screenshot 3

About Mahallebi

Mahallenizde neler olup bitiyor ? Nereye ne açılmış ? Mahallenizde hangi işlerle uğraşan esnaflar var ? Bunları merak ediyorsunuz ama tanıdığınız pek fazla kişi yok mu ? Mahallebi tam da bu ihtiyaçtan ortaya çıkan, mahallenizin sosyal medyası, iş ortamı, magazin dünyası, yardımlaşma ve dayanışma mecrasıdır.

Mahallenizdeki insanlarla isteğiniz dışında özel bilgi paylaşmadan tanışabilirsiniz. Merak ettiğiniz bir konuda mahallenizdeki insanlardan bilgi alabilirsiniz. Herhangi bir sokakta yol yapım çalışması, bakım veya kazı çalışması olduğunda o sokakta oturan mahalle sakinlerinden öğrenebilirsiniz.

Yeni bir kafe, bakkal, şarküteri, kasap veya bambaşka bir dükkan mı açılmış ? En hızlı şekilde Mahallebi'den bu haberi öğrenebilir ve müdavimlerinden olabilirsiniz.

Tesisat, tamirat, boya badana, nakliyat, çilingir, eve sipariş gibi yaptırmak istediğiniz işler mi var ? Kime yaptıracağınızı mı bilmiyorsunuz ? Arama bölümünden uygun mesleği seçip filtreleyin ve mahallenizdeki esnafları listeleyin. Onlarla uygulama içerisinden sohbet başlatarak işlerinizi kolaylıkla halledin.

Modernleşen dünyada mahalle kültürünün yosun tuttuğu bu dönemde mahallenin ve mahallelinin değerini Mahallebi ile tekrar kazanabilirsiniz.

Halı saha maçınız var ama 1 kişi eksik, okey oynayacaksınız ama 4.yü bulamadınız, yürüyüşe çıkacaksınız ancak yoldaş bulamadınız veya aklınıza gelebilecek her türlü eksiklikle karşı karşıya kaldınız. Mahallebi'ye girerek bir paylaşım ile bu sorunları rahatlıkla çözüme kavuşturabilirsiniz.

Yaptığınız hayıra tüm mahalle sakinlerinizi Mahallebi'den paylaşacağınız bir gönderiyle davet edebilirsiniz. Yardım veya bağış yapmak istiyorsunuz ancak doğru kişiye nasıl ulaşacağınızı bilmiyorsunuz. Mahallenizde bu işlerle ilgilenen insanlardan yardım alabilir ve yapacağınız bağışın veya yardımın doğru ellere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Düğün, derken, sünnet, kına gecesi, baş sağlığı gibi tüm duyuruları mahallenizdeki herkesle paylaşabilir, mutluluğunuzu çoğaltırken acınızı hafifletebilirsiniz.

Mahallebi uygulamasıyla burada yazılandan çok daha fazlasını yapmak sizin elinizde.

Mahallebi, mahalle sakinlerini bir araya getirmeyi amaçlayan bir girişimcilik ürünüdür.

Mahallebi uygulaması, bir İzm Yazılım projesidir.

Similar Apps

LGS Hazırlık 50.000 SORU

LGS Hazırlık 50.000 SORU

0.0

Hey sen, LGS'ye hazırlanan koca yürekli kardeşimiz! Bu uygulama tam sana göre....

PetbookQR

PetbookQR

0.0

PetbookQR app is a new social media for pets and pet's owners....

Seafarers Platform

Seafarers Platform

0.0

In this platform, our primary goal is to bring Seafarers and Ship...

Geography Quiz

Geography Quiz

0.0

Improve your geography knowledge with thousands of photos from all over the...

Lucky Spin Wheel: Win Bitcoin

Lucky Spin Wheel: Win Bitcoin

0.0

Earn and use the points by spinning the wheel.Lucky Spin Wheel -...

Kuaförüm Kolay

Kuaförüm Kolay

0.0

Yüzlerce Kayıtlı Kuaför!Türkiye'nin dört bir yanındaki kuaförlere ulaşmak artık çok kolay!7/24 Kolay...