Back to Top
BONAVITA věrnostní program Screenshot 0
BONAVITA věrnostní program Screenshot 1
BONAVITA věrnostní program Screenshot 2
BONAVITA věrnostní program Screenshot 3

About BONAVITA věrnostní program

BONAVITA věrnostní program

Mějte všechny výhody u sebe v telefonu!

Máte rádi výrobky značky Bonavita? Proč toho tedy nevyužít a pomocí této aplikace sbírat body za jejich nákup jednoduše a bez papírování. Body poté můžete proměnit za atraktivní ceny.

Jak věrnostní program Bonavita funguje?

Za zakoupené produkty Bonavita sbíráte virtuální body a ty si pak můžete vyměnit za atraktivní ceny. Pro aktivní účast v Bonavita věrnostním programu si stačí do vašeho mobilního telefonu stáhnout tuto aplikaci. Při prvním spuštění aplikace se otevře přihlašovací okno, ve kterém je zobrazeno tlačítko pro registraci. Registraci, výběr odměn a správu svého účtu lze též provést na www.bonavitabody.cz. Body je však možné sbírat pouze přes tuto mobilní aplikaci.

Aplikace má 4 základní části:

Načti výrobek
V hlavním menu si vyberte položku načti výrobek. Poté pořiďte fotku účtenky. Zadejte ručně kód BKP. Naskenujte EAN u zakoupených výrobků Bonavita. Ukončením skenování a uložením se záznamy odešlou ke kontrole a schválení.

Vyber si odměnu
Odměny se liší podle počtu bodů, které je potřeba pro jejich získání. Pokud máte málo bodů zakupte další produkty Bonavita. Přehled odměn i jejich bodové ohodnocení naleznete v této sekci. Zde si lze odměnu zároveň i objednat.

Jak sbírat body?
Vybírejte takové výrobky značky Bonavita, na kterých je napsaný počet bodů. Tyto body nahrajete do aplikace Bonavita přes čárový kód výrobku (viz. výše).

Moje konto
Svůj aktuální počet bodů zjistíte otevřením záložky „Moje konto“. Můžete zde také spravovat svůj účet (změna hesla i osobních údajů). Dále zde uvidíte historii nahrávání vašich bodů nebo složku s odměnami, které jste již uplatnili.
Kompletní pravidla na www.bonavita.cz

Similar Apps - visible in preview.

Zabezpečte se!

Zabezpečte se!

0.0

V současné době se v České republice, stejně jako v okolních sousedních státech, objevují stále nové trendy v problematice vloupání do obydlí.

ZÚ HZS ČR

ZÚ HZS ČR

0.0

Tato aplikace je primárně vytvořena pro potřeby příslušníků HZS ČR, kteří zastávají funkce velitelů a řídících důstojníků.