Back to Top
Yazar Eser (AYT Edebiyat) Screenshot 0
Yazar Eser (AYT Edebiyat) Screenshot 1
Yazar Eser (AYT Edebiyat) Screenshot 2
Yazar Eser (AYT Edebiyat) Screenshot 3

About Yazar Eser (AYT Edebiyat)

Yazar Eser uygulaması ile YKS/AYT(LYS) Edebiyat sınavına hazırlanmak çok kolay. Dönemlerine göre ayrılmış bölümler sayesinde eksik olduğun döneme çalışabilir, +1000'den fazla eseri tekrar ederek, AYT Edebiyat için eksiklerini kapatabilirsin.

Uygulamada bütün yazarlar ve eserleri dönemlerine göre filtrelendi. Bu sayede menüden istediğin dönemin(ör: cumhuriyet dönemi) yazarlarına ve eserlerine çalışabilirsin. Dilersen bütün dönemleri ve yazarları karıştırarak da çalışabilirsin.

Bütün eserleri soru havuzuna almadığımız için 2730 eseri de uygulamaya ekledik. Böylece sorularda göremediğin, aklına takılan önemli/önemsiz bütün eserleri de görebileceksin.

Yalnızca yazarları ve eserlerini eklemekle kalmadık. Ayrıca edebi dönemlere göre ders notları ve konu anlatımlarını da ekledik. Böylece istediğin zaman AYT Edebiyat konularına çalışabilirsin.

YKS AYT Edebiyat sınavına hazırlanırken evden okula, okuldan etüde koşturduğunu biliyoruz, bu yüzden yazar eser uygulamasını kullanmak için internet bağlantısına ihtiyacın yok. Yani yalnızca evde değil, metroda da ayt edebiyat çalışabilirsin!

Yeni YKS-TYT-AYT Sınav Sistemine Uyumlu!
Uygulamayı geliştirirken internetteki kaynaklardan, güncel edebiyat notlarından ve basılı kaynaklardan yararlandık. Bütün yazarları ve eserlerini tek tek inceleyip elle ekledik. Bu yüzden AYT Edebiyat Sınavında karşına çıkma ihtimali olmayan yazar/eser görmeyeceğine söz veriyoruz. Bütün yazarlar ve eserleri ÖSYM ve AYT Edebiyat sınavında sorulan, sorulma ihtimali yüksek olan yazarlar ve eserler.

Edebiyat Yazar eser alıştırma uygulaması cihazınızda çok az yer kaplar. Boyutu küçük faydası büyük yazar eser edebiyat uygulamamıza Google Play Store üzerinden puan verebilirsiniz.

Uygulama içerisinde gördüğünüz hataları, hatalı soruları ve önerilerinizi "Hata Bildir" kısmından iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

author
ciddi uğraşılmış bir uygulama emeği geçenlerden allah razı olsun
Talha Srsn