Back to Top
atv Avrupa Screenshot 0
atv Avrupa Screenshot 1

About atv Avrupa

YEPYENİ BİR MİSYON.. YEPYENİ BİR VİZYON…

1997 yılında Avrupa kanalı olma misyonu ile yayın hayatına başlayan ATV Avrupa, halen 40’dan fazla ülkede izlenmektedir.

Yurt dışında yaşayan Türklerin bulundukları ülkeye uyumları için çaba sarfeden ve gelecek kuşakların başarısı için eğitimi ve bilgiyi ön planda tutan ATV Avrupa, yaptığı köklü değişiklikler ve hazırladığı yeni programlarla televizyon dünyasına farklı bir soluk getirmiştir..

“Özlediğin Ne Varsa” sloganı ile Türkiye dışında yaşayan Türklere hitap etmekte olan ATV Avrupa, dinamik, ilkeli ve tarafsız yayıncılık anlayışının önemli bir temsilcisidir.

Avrupa kanalı olma yolunda önemli adımlar atarak, ayrıcalıklı bir yere sahip olmayı hedefleyen ATV Avrupa, başta Almanya olmak üzere, Avrupa ülkelerinde çift dilde yayın gerçekleştirerek önemli bir misyonu yerine getirmeyi amaçlamaktadır.


- Veri Politikası
Turkuvaz Haberleşme ve Yayıncılık Anonim Şirketi ("Turkuvaz") tarafından sunulan ATV Avrupa mobil uygulamasını kullanmanız sırasında işlediğimiz kişisel bilgilerinize yönelik açıklamalara, bu gizlilik politikası ile ulaşabilirsiniz.

ATV Avrupa Gizlilik Politikası ("Politika"), 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ("KVKK") uyarınca ATV Avrupa mobil uygulaması aracılığıyla elde edilen verilerinizin kullanılmasına, işlenmesine ve işleme amaçlarına, aktarılmasına ve kimlere aktarıldığına ve toplama yöntemi ile işlemenin hukuki sebebine yer vermektedir.

Politika Turkuvaz tarafından sunulmuş olan Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni ile doğrudan bağlantılıdır. Uygulamanın aktif bir şekilde kullanılması, politikada belirtildiği şekilde bilgilerinizin Turkuvaz tarafından toplanmasına ve işlenmesine izin verdiğiniz ve ilgili bütün belgeleri okuyup kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Politikaya ilişkin herhangi bir sorunuz olduğu takdirde, bize [email protected] adresinden veya (212) 300 66 66 telefon numarasından erişebilirsiniz. Bizimle iletişime geçmeniz halinde kimliğinizi doğrulamak için ek bilgi sağlamanız talep edilebilir.

Bilgilerinizin Toplanması, Kullanımı ve Kullanım Amaçları
ATV Avrupa mobil uygulamasıyla toplanan kişisel verileriniz, uygulamanın tarafınızca kullanılmasını sağlamak ve geliştirilmesi adına hukuki yükümlülüklerimiz ile temel hak ve özgürlüklerinize zarar vermemek kaydıyla Turkuvaz'ın meşru menfaatleri kapsamında işlenmektedir.

Bize Ulaşın Formu
Şikâyet, öneri ve taleplerinizi "Bize Ulaşın Formu"nu kullanarak iletmek istemeniz halinde; bir istek oluşturularak, istekte bulunan kullanıcının;

Kullandığı cihazın tanımlama bilgileri (ID), marka ve model bilgisi,
Hangi platformu kullanıldığı bilgisi,
Mobil uygulamanın hangi versiyonu kullanıldığına ilişkin bilgiler,
Kullandığı operatör bilgileri
hataların giderilmesi, sisteme yönelik geliştirmelerin sağlanabilmesinin yanı sıra anonim istatistiklerin oluşturulması amacı ile toplanmaktadır.

Yorum Yazın sekmesi
Yayımlanan haberlere veya uygulamaya yönelik görüşlerinizi bizimle paylaşmak istemeniz halinde;

Tarafınızca sunulan adınız ve soyadınız,
Yaptığınız yorumun metni
uygulamadan faydalanan kullanıcılardan her konuda geri bildirimlerin alınabilmesi amacı ile toplanmaktadır.

Bildirimler
Uygulamayı yüklediğiniz sırada kapalı olan bildirim ayarları, izin vermeniz dahilinde, uygulama ile ilgili gelişme ve güncellemelere yönelik bildirimler gönderilebilir.

Bildirimlere yönelik verdiğiniz izni dilediğiniz zaman cihazınız üzerinden kapatabilirsiniz.

Açık Rızaya Tabi Olan İşleme Faaliyetlerimiz
Kullanım Verileri
Uygulamanın kullanımı sırasında elde edilen kişisel verileriniz olan ziyaret ve kullandığınız cihazın tanımlama bilgileri (ID), Google'ın Gizlilik Sözleşmesi uyarınca yurt dışında bulunan geliştiricilerimiz tarafından onayınız üzerine işlenecektir. Bu işlemenin amacı istatistiksel verilerin çıkarılarak uygulamamızın tarafımızca geliştirilmesidir.

Detaylı bilgi için : http://www.atvavrupa.tv/uygulama-veri-politikasi

Similar Apps

Vav Tv

Vav Tv

0.0

VAV TV Uygulaması ile dünyanın her yerinden VAV TV’ye ulaşabilirsiniz. VAV TV...

atv

atv

4.3

Yenilenen atv uygulamasıyla dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde sevdiğiniz dizileri izleyebilirsiniz. Atv...

a2tv

a2tv

4.2

Wi-fi, Edge, 3G ve 4,5G ile erişebileceğiniz, canlı yayın özelliğinin bulunduğu uygulama...

A HABER

A HABER

4.1

Via A Haber application, you will be able to follow news related...

atv a+

atv a+

0.0

Artık televizyon izlerken cep telefonunuzdan favori kanalınızla etkileşime geçebileceksiniz. Ekranda kaçırdıklarınız ve...

Minika Go Tv

Minika Go Tv

0.0

Eğlencenin Gücü Adına!Minika Go Android'de.Çocukların beğenileri, eğitimci ve pedagogların onayları doğrultusunda seçilen...

Frequently Asked Questions(FAQ)

ATV Avrupa ne zaman kuruldu?

ATV Avrupa 1997 yılında kuruldu.

ATV Avrupa hangi ülkelerde izlenmektedir?

ATV Avrupa şu anda 40'tan fazla ülkede izlenmektedir.

ATV Avrupa hangi sloganı kullanmaktadır?

ATV Avrupa "Özlediğin Ne Varsa" sloganını kullanmaktadır.

ATV Avrupa hangi yayıncılık anlayışını temsil etmektedir?

ATV Avrupa dinamik, ilkeli ve tarafsız yayıncılık anlayışını temsil etmektedir.

ATV Avrupa hangi misyonu yerine getirmeyi amaçlamaktadır?

ATV Avrupa Avrupa kanalı olma yolunda ayrıcalıklı bir konuma sahip olmayı hedeflemektedir.

ATV Avrupa'nın Gizlilik Politikası neleri kapsamaktadır?

ATV Avrupa'nın Gizlilik Politikası, ATV Avrupa mobil uygulaması aracılığıyla elde edilen kişisel verilerin kullanımına, işlenmesine ve kimlere aktarıldığına dair bilgileri içermektedir.

ATV Avrupa'nın Bize Ulaşın Formu ne işe yaramaktadır?

Bize Ulaşın Formu, kullanıcıların şikayet, öneri ve taleplerini iletebilmeleri için kullanılmaktadır.

ATV Avrupa'nın Yorum Yazın sekmesi ne için kullanılmaktadır?

Yorum Yazın sekmesi, kullanıcıların yayımlanan haberlere veya uygulamaya yönelik görüşlerini paylaşmaları için kullanılmaktadır.

ATV Avrupa'nın Bildirimler özelliği ne işe yaramaktadır?

Bildirimler özelliği, uygulamayla ilgili gelişme ve güncellemelere yönelik bildirimlerin kullanıcılara gönderilebilmesini sağlamaktadır.

ATV Avrupa'nın Açık Rızaya Tabi Olan İşleme Faaliyetlerine örnek verilebilir mi?

Örnek olarak, uygulamanın kullanımı sırasında elde edilen kişisel verilerin istatistiksel analizlerle uygulamanın geliştirilmesine yönelik işlenmesi gösterilebilir.
author
good
mohd sohail
author
خیلی خووووووووووووووووووب است
yashar khalegi
author
Superb ,to my mind.
A Google user