Back to Top
Coffy - Lezzetli Kaliteli Doğru Kahve Screenshot 0
Coffy - Lezzetli Kaliteli Doğru Kahve Screenshot 1
Coffy - Lezzetli Kaliteli Doğru Kahve Screenshot 2
Coffy - Lezzetli Kaliteli Doğru Kahve Screenshot 3

About Coffy - Lezzetli Kaliteli Doğru Kahve

-- Tek fiyat, tüm kahve çeşitleri aynı fiyata başka nerede var ?

HEMEN ÜYE OL

Üye olarak Coffy ayrıcalıklarından faydalanabilirsin, şimdilik ilk üyelikte kahve bedava.

ARKADAŞINA ÖNER

Arkadaşına Coffy APP'i önererek uygulamayı indirip sipariş verdikten sonra, o siparişini yudumlarken sen de hesabına tanımlanan kahveyi ücretsiz olarak sipariş ver.

ARKADAŞINA KAHVE ISMARLA

Artık "bir kahve borcum olsun" yerine "bir coffy borcum olsun" diyeceksin diye düşünme, kahveni anında arkadaşına coffy app üzerinden ısmarlayabilirsin. Ödemesini yap, arkadaşının numarasını gir ve arkadaşın kendisine gelen kodu Coffy APP'e girerek ısmarladığın kahveyi afiyetle yudumlasın.

COFFY'DEN AL

Sana en yaın Coffy noktasını bul, hemen sipariş vermek için coffy'nin lezzetli kahvelerinden dilediğini seç, uygun fiyata aroma ve şuruplarından tercihlerini seç yanına istersen tatlı tuzlu kahvenin yanına dilediğin lezzeti seçerek app'den siparişini ver, Teslimat noktasından al.


HER ZAMANKİNDEN
Coffy'den artık her zaman sipariş vermeye başladın, sipariş verdikçe kazanıyorsun. Sürekli damak zevkin için kahveni seçmek istemiyorsan seçimini sepete ekledikten sonra Her Zamankinden olarak işaretle ve bir sonraki siparişi Her Zamankinden butonuna tıklayarak ver!

COFFY SANA GELSİN

Şimdilik değil ama çok yakında Coffy elçileri kahveni sana ulaştıracak, şimdilik sana gelmesini istersen diğer satış kanallarını deneyebilirsin.

Similar Apps - visible in preview.

Brew Timer : Make Great Coffee

Brew Timer : Make Great Coffee

4.6

Explore the best coffee recipes.

Cep Hesabım

Cep Hesabım

4.2

Cep Hesabım'ın yenilenen tasarımı ve kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde, hattınızı cebinizden yönetmek artık çok daha kolay!

author
Fiyatlar güzel, kahveler daha güzel 👌👌👌
Mehmet Fatih AKAN