Back to Top
K.TOP Screenshot 0
K.TOP Screenshot 1
K.TOP Screenshot 2

About K.TOP

K.TOP – це спеціальний додаток, який дозволяє учаснику TNS Opros у режимі реального часу відслідковувати свою активність участі в дослідженнях компанії KANTAR TNS, оперативно отримувати запрошення до нових опитувань та керувати власним кабінетом на сайті opros.tns-ua.com.
Крім того, додаток дозволяє стати учасником дослідження користувачів Інтернет на мобільних пристроях. Додаток анонімно збирає дані про те, якими додатками користується користувач на своєму смартфоні/планшеті, як часто та скільки часу. K.ТОР збирає дані щодо активності користувача смартфона/планшета у розрізі додатків, АЛЕ НЕ ЗБИРАЄ ДАНІ ЩОДО ЗМІСТУ (КОНТЕНТУ) ЦИХ ДОДАТКІВ: наприклад, K.ТОР відслідковує, що 6 вересня користувач користувався додатком «Youtube» 1 годину 6 хвилин, але K.ТОР не збирає даних, щодо змісту/назв переглянутого відео.
Учасники проекту завжди мають змогу отримати додаткові заохочення.
Для повноцінної роботи додатку необхідно авторизуватися за допомогою реєстраційних даних, що використовуються на сайті opros.tns-ua.com
Під час обробки зібраних даних будь-яка приватна інформація видаляється, а отримані таким чином неособисті дані об’єднуються з даними інших учасників проекту та аналізуються. Таким чином виділяються загальні тенденції поведінки людей у використанні мобільних додатків, чиї звички та вподобання впливають на маркетингові рішення виробників. Інформація, зібрана таким чином, не передається третім особам.