Back to Top
Çözüm Online Screenshot 0
Çözüm Online Screenshot 1
Çözüm Online Screenshot 2
Çözüm Online Screenshot 3

About Çözüm Online

Çözüm Online, YKS, TYT, AYT, ALES, LGS, KPSS ve YDS'ye hazırlanan öğrencilerin online soru çözüm platformudur. Uzman eğitmenlerimiz öğrencilerin çözemedikleri soruları yaklaşık 15 dakika içerisinde çözerek kendilerine iletirler. Çözüm içerisinde ayrıntı istenebilir, görüş belirtebilir ve çözüm üzerinden cevap veren eğitmen değerlendirilebilir. Bu sayede öğrenciler; her zaman dikkatli, alanında uzman ve pratik eğitmenlerden cevap alma şansı bulabilirler.

Çözüm Online ile her zaman her yerden yapamadığınız soruları çözdürebilir, zaman ve dikkat kaybına uğramazsınız. Her soru 1 kredi olarak değerlendirilir. Öğrencilerin uygulamamızı deneyebilmeleri için ilk girişte 3 deneme kredisi hediye edilir. Ayrıca arkadaşını davet eden öğrencilerimize kredi hediyelerimiz de mevcuttur. Yanlış çözülen ya da zamanında çözülmeyen soru olursa krediniz hesabınıza %100 iade edilir.

Eğitmen hiçbir zaman sorunun hangi öğrenci tarafından gönderildiği ve öğrencinin hesabı hakkındaki hiçbir bilgiye erişemez. Aynı şekilde öğrenci de eğitmenin bilgilerine erişim iznine sahip değildir. Öğrenci ya da eğitmenin hiçbir bilgisi herhangi bir kişi ya da kurumla paylaşılmaz.

Çözüm Online üzerinden; Matematik, Geometri, Fizik, Kimya, Biyoloji, Türk Dili ve Edebiyatı Türkçe, Tarih, Coğrafya, Felsefe derslerinden soru çözümü yaptırabilirsiniz.

Eğitmen bu ders gruplarından ve 5-6-7-8-9-10-11-12-Mezun gibi kademelerdeki öğrencilerden gelen soruların çözümlerini yapabilmekte ve bilgisini kazanca dönüştürebilmektedir.

Eğitmen iseniz, branşınızda kendinize güveniyorsanız; https://www.cozumonline.net adresinden ya da Çözüm Online uygulaması üzerinden eğitmen başvurusu yapabilirsiniz.