Back to Top
Moyra: Astroloji ve Burçlar Screenshot 0
Moyra: Astroloji ve Burçlar Screenshot 1
Moyra: Astroloji ve Burçlar Screenshot 2
Moyra: Astroloji ve Burçlar Screenshot 3
Free website generator for mobile apps; privacy policy, app-ads.txt support and more... AppPage.net

About Moyra: Astroloji ve Burçlar

Türkiye’nin en sevilen ve en çok takip edilen astroloji markası!

Moyra, aklındaki tüm soruları derin astroloji bilgisiyle, senin ve eklediğin kişilerin doğum haritalarını esas alarak yanıtlar. Aşk hayatına ve geleceğine dair merak ettiğin her sorunun yanıtını Moyra’da bulabilirsin. Artık hayatında soru işaretleri yok, çünkü Moyra var!

Aşk hayatına dair her sorunun yanıtı Moyra’da!

• Hoşlandığın biri varsa, onun nasıl birinden hoşlandığını, burçlarınızın uyumunu, haritanızdaki gezegenlerin etkileşimine göre aranızdaki aşk uyumunu ve senin için doğru kişi olup olmadığını öğrenebilirsin.

• Sevgilin ya da flörtün varsa, onunla aranızdaki aşk uyumunu, ilişkinizin uzun soluklu olup olmayacağını ve sana ne kadar sadık olduğunu öğrenebilirsin.

• Hayatında kimse yoksa, önümüzdeki dönemde aşk için sana en uygun tarihleri, astrolojik doğum haritana göre sana hangi burcun uygun olduğunu, gelecekte evleneceğin kişinin özelliklerini öğrenebilirsin.

• Evliysen, aranızdaki çekimin ve anlaşmazlıkların nedenini anlamak için aşk uyumunuzu, onun yükselen burcunu ve ay burcu özelliklerini öğrenebilirsin.

Ailen ve arkadaşlarınla ilgili merak ettiğin her sorunun yanıtı Moyra’da!

• Çocuğun varsa, seni nasıl bir anne olarak gördüğünü, ona nasıl davranman gerektiğini ve çocuğunun hangi alanlarda şanslı olduğunu öğrenebilirsin.

• Arkadaşlarınla uyumuna bakabilir, onların ruh ikizin olup olmadığını öğrenebilirsin. Ayrıca yeni tanıştığın biriyle hangi alanlarda anlaşabileceğiniz ya da çatışabileceğiniz hakkında fikir sahibi olabilirsin.

• Annen, baban ya da kardeşinin burç özelliklerini, yükselen burcunu ve ay burcunu öğrenip karakter özellikleri hakkında fikir sahibi olabilirsin.

Moyra’da günlük burç yorumları haritana özel, hem de ücretsiz!

• Moyra sana özel burç yorumu sunar. Her bireyin doğduğu gün, saat ve yere göre hesaplanan bir horoskobu ya da doğum haritası vardır ve bu harita kişiye özeldir. Moyra, günlük burç yorumlarını senin doğum haritanı dikkate alarak sana özel sunar.

• Sevdiklerinin onlara özel burç yorumlarını Moyra’dan takip et. İstersen sevgilinin, eşinin, çocuğunun ya da dilediğin kişinin onların haritalarına özel günlük burç yorumlarını da Moyra’da okuyabilirsin.

Burcunu, Yükselen Burcunu ve Ay Burcunu Moyra’dan Öğren!

Burcunu biliyorsun belki ama Yükselen ya da Ay burcunu bilmiyor olabilirsin. Oysa burcun kadar Yükselen ve Ay burcun da karakter özelliklerin üzerinde etkili.

• Yükselen burcunu bilmiyorsan, Moyra’dan öğren. Yükselen burç doğduğumuz saate göre belirlenir ve pek çok yükselen burç hesaplaması yapan site doğru sonuç vermediği için çoğu insan yükselen burcunu doğru bilmez. En doğru yükselen burç hesabını Moyra’da bulabilirsin!

• Burcunun ya da yükselen burcunun seni yansıtmadığını düşünüyorsan, Moyra genel geçer burç özellikleri yerine, senin haritanda burcun ya da yükselen burcunun diğer gezegenlerden aldığı etkileri dikkate alarak sana özel içerik sunar.

Astroloji fal değildir, matematiksel bir temele dayanır!

• Astroloji sezgiye dayanmaz. Astrolojiyi faldan ayıran en temel özellik fal gibi sezgilere dayalı olmamasıdır. Kahve falı ya da tarot gibi fallar bütünüyle fal bakan kişinin sezgilerine dayanır, astroloji ise somut astronomi verilerine dayalıdır.

• Astroloji olasılıkları söyler. Gelecek olasılıklardan ibarettir; neyin başımıza geleceği ise seçimlerimize bağlıdır. Bu yüzden astroloji, hayatımızın çeşitli alanlarında belirsizliğin hakim olduğu durumlarda yolumuza ışık tutan bilge bir rehber gibidir.

Sosyal medya hesaplarımızdan Moyra’yı takip edin!

Sosyal medyada en sevilen ve en çok takip edilen astroloji markasını sen de takip et!

Instagram: https://www.instagram.com/askmoyra/
Facebook: https://www.facebook.com/askmoyra
Twitter: https://twitter.com/ask_moyra
YouTube: https://www.youtube.com/c/Moyra_AskMoyra
Pinterest: https://tr.pinterest.com/askmoyra/

Similar Apps

Astralzen - Birth Chart

Astralzen - Birth Chart

3.3

Are you ready to discover yourself? Astralzen is now on your mobile...

Daily Horoscope - Zodiac Signs

Daily Horoscope - Zodiac Signs

4.7

★ The Best Free Daily Horoscope App: 3 Horoscopes in 1 App...

Beden Dilin

Beden Dilin

4.8

Özgüveni yüksek, başarılı bir birey olmak istiyorsanız, beden dilini öğrenmeniz ve hayatınıza...

author
Good
Asuman Adıyaman
author
App is stunning
Leila Badalova
author
Wow it's great 😍
H & M
author
İ love dem
A Google user
author
perfect
Melike a.
author
👍👍
oğuzhan tuğtağ