Back to Top
Cv-Özgeçmiş Oluşturucu Screenshot 0
Cv-Özgeçmiş Oluşturucu Screenshot 1
Cv-Özgeçmiş Oluşturucu Screenshot 2
Cv-Özgeçmiş Oluşturucu Screenshot 3

About Cv-Özgeçmiş Oluşturucu

İş arayanlar için bakış açısını içinde bulunduğumuz çağa odakladı. Olumsuz iş görüşmeleriyle vakit kaybı yaşamanızı önlemek için de insan kaynakları yönetimine yeni bir yön verdi. Klasik CV oluşturma sistemlerinden
uzak yenilikçi bir alan oluşturdu.

Cvbenim.com mobil uygulama CV Özgeçmiş kullanımı oldukça kolay olan bu CV Özgeçmiş uygulaması adeta bir cv hazırlama programı pratikliğinde olup, bu uygulama ile iş bulma sürecini daha da kolaylaştırdı. Tüm bunların yanında, sizlere bu hizmeti sağlarken bunu en güvenli şekilde yaptı. Yüksek güvenlikli sunucuları ve uçtan uca şifreleme yöntemiyle bilgilerinize üçüncü kişiler tarafından ulaşılmaması için tüm tedbirleri aldı. İş arıyorum ama bulamıyorum diyorsanız;

Artık cebinizden her an, cvbenim.com iş ilanları kategorisinde başvurmak istediğiniz iş ilanına ulaşabilir, kariyer yolculuğunuzda CVbenim ile farkı ve ayrıcalıkları yaşayabilirsiniz.

CVbenim CV Özgeçmiş programı ile yazılı özgeçmiş veya kısa CV’nizi büyük bir kolaylıkla oluşturur, var olan CV’nizi yetersiz görürseniz istediğiniz gibi güncelleyebilirsiniz.

Her koşulda,özgeçmiş veya cv bilgileriniz yedekte bulunsun isterseniz tüm özgeçmiş içeriğinizi indirebilirsiniz.


Özgeçmişinizi düzenledikten sonra, kendinizi en iyi şekilde anlatmış olmanın verdiği o özgüvenle iş arama sürecine başlayabilir,part time ve işkur ve normal iş ilanlarına başvurabilirsiniz. İş ilanlarına bakarken aradığınız ilanları en doğru şekilde bulmak için oldukça pratik olan filtreleme özelliğimizi kullanabilir, kariyer hedefinize daha kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Özellikle sizi daha ayrıntılı bir CV oluşturma için yönlendiren sistemimizi takip ederseniz.

CVbenim İş Arayan CV Özgeçmiş Mobil Uygulaması ile sizi işe alacak işveren firma için istediğiniz zaman ulaşılabilir olursunuz.
CVbenim İş Arayan CV Özgeçmiş Mobil Uygulaması aracılığıyla Cvbenim.com tarafından siz ve kariyeriniz için her ayrıntının düşünüldüğünü böylece fark edersiniz.
Cvbenim.com; 04/07/2016 tarihi ile 03/07/2019 Tarihleri arasında Özel İstihdam faaliyetlerinde bulunmak üzere Türkiye Çalışma ve İş Kurumu ( işkur ) tarafından 30.06.2016 tarih ve 102770 sayılı karar ve 875 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.

Similar Apps

CV & Resume Creator

CV & Resume Creator

4.7

The easiest way to design a visual resume (even without a day’s...

CV Maker & Resume PDF Convert

CV Maker & Resume PDF Convert

0.0

CV Maker & Resume PDF Convert is an interesting app to create...

Resume Builder - CV Engineer

Resume Builder - CV Engineer

4.4

Looking for a free resume builder app?CV Engineer is a simple way...

author
Genel olarak kullanışlı bir program. Yaşanan teknik bir sorun nedeniyle oluşturduğum geribildirime çözüm sağlanacağı bildirildi.
H. G.
author
aplicación muy útil. 👏
Tesla