Back to Top
Domy.pl - nieruchomości Screenshot 0
Domy.pl - nieruchomości Screenshot 1
Domy.pl - nieruchomości Screenshot 2
Domy.pl - nieruchomości Screenshot 3

About Domy.pl - nieruchomości

Domy.pl – numer 1 w nieruchomościach to aplikacja, dzięki której łatwo i szybko można przeglądać oferty sprzedaży i wynajmu mieszkań, domów, działek oraz inwestycji komercyjnych z całego kraju.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce przeszukującej ponad milion ofert, użytkownik otrzymuje ściśle dopasowaną listę ogłoszeń, zgodną z wcześniej wpisanymi kryteriami, jak np.: typ nieruchomości, rodzaj transakcji, cena, powierzchnia, liczba pokoi. Sam wybór lokalizacji nieruchomości można określić na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest wpisanie początkowych liter miasta lub dzielnicy w której ma nastąpić wyszukiwanie i wówczas aplikacja sama podpowie pełną nazwę, kolejny to wyszukiwanie nieruchomości w wybranym promieniu od miejsca, w jakim obecnie znajduje się użytkownik . Można również skorzystać z historii wcześniej wybranych lokalizacji, wskazując ponownie jedną z nich.

Lista wyników wyszukiwania przedstawia kluczowe informacje dotyczące danej oferty: miniaturę zdjęcia, lokalizację, cenę, powierzchnię. Dodatkowym ułatwieniem dla użytkownika jest wyszarzanie ogłoszeń, których szczegóły były wcześniej obejrzane oraz oznaczenie gwiazdką ofert wskazanych jako ulubione. Ponadto, listę wyników można filtrować po cenie, powierzchni i dacie dodania.

Aby zapoznać się ze szczegółami danego ogłoszenia wystarczy kliknąć w nie na liście wyników. Wówczas - oprócz galerii zdjęć, opisu nieruchomości, mapy i kontaktem do oferenta można „przejść się” po okolicy - korzystając z przycisku Street View. Z poziomu szczegółów ogłoszenia możliwe jest również wysłanie zapytania do oferenta, przesłanie informacji o ogłoszeniu na dowolny adres e-mail (przycisk poleć znajomemu), bądź też wykonanie bezpośredniego połączenia telefonicznego do oferenta.

Aby szybko przejrzeć oferty dodane do ulubionych lub skorzystać z historii wyszukiwania wystarczy kliknąć w boczne menu. Z tego poziomu można również rozpocząć nowe szukanie.

Sprawdź jak łatwe i przyjemne może być wyszukiwanie wymarzonej nieruchomości.

Similar Apps - visible in preview.

Gratka Ogłoszenia

Gratka Ogłoszenia

0.0

Nowa aplikacja Gratka to zawsze aktualne źródło ogłoszeń z całej Polski. Wierzymy,...

Nieruchomosci-online.pl

Nieruchomosci-online.pl

0.0

Mobilny dostęp do największej w Polsce bazy aktualnych ogłoszeń nieruchomości! Codziennie masz...

Gazetki.pl: Gazetki promocyjne i promocje w Polsce

Gazetki.pl: Gazetki promocyjne i promocje w Polsce

0.0

Nasza aplikacja Gazetki.pl gromadzi wszystkie aktualne gazetki z mniejszych i większych sieci...

OTOMOTO

OTOMOTO

4.3

Gdziekolwiek będziesz aplikacja OTOMOTO umożliwia szybki dostęp przez telefon do ofert motoryzacyjnych...

Okazjum

Okazjum

0.0

Don’t waste your time! Install all in one app - Okazjum.You...

Bazoš

Bazoš

4.5

Bazoš has 500.000 advertisers daily, who place around 60.000 classified ads. Join...

author
Świetna apka!!
Sebastian Zarnoch
author
Good
rafal kowalski
author
Pomocna apka dla wyszukiwania wymarzonego domku
Alona Tmur