Back to Top
DrWidget ChPL Screenshot 0
DrWidget ChPL Screenshot 1
DrWidget ChPL Screenshot 2
DrWidget ChPL Screenshot 3

About DrWidget ChPL

Wystarczy pobrać aplikację mobilną drWidget ChPL, aby w dowolnym momencie móc przeglądać oryginalne Charakterystyki Produktów Leczniczych dopuszczonych do obrotu w Polsce. Wielką Bazę ChPL przygotowano na podstawie oficjalnych, urzędowych źródeł informacji.

Aplikacja jest intuicyjna i prosta w obsłudze. Wygodna wyszukiwarka umożliwia użytkownikowi błyskawiczne dotarcie do potrzebnych danych. Możliwość filtracji wyników wyszukiwania to dodatkowe udogodnienie dla lekarzy korzystających z aplikacji. Twórcy wyposażyli ją w następujące filtry: droga podania, dostępność, ostrzeżenia i odpłatność.

W obszernym dokumencie, jakim jest ChPL, znajdują się takie informacje, jak nazwa produktu, skład, postać farmaceutyczna, szczegółowe dane kliniczne, właściwości farmakologiczne, dane farmaceutyczne, dane podmiotu odpowiedzialnego itp. Wystarczy pobrać aplikację na telefon, aby zyskać dostęp do 8200 Charakterystyk Produktów Leczniczych.

Warto podkreślić, że drWidget ChPL podaje zawsze aktualne i rzetelne informacje, dlatego stanowi cenną pomoc w codziennej pracy każdego lekarza.

Aplikacja jest bezpłatna. Została wykonana przez firmę LekSeek Polska, uznanego producenta nowoczesnych rozwiązań mobilnych dla sektora medycznego.

Similar Apps - visible in preview.

Shareville

Shareville

0.0

Trade stocks & mutual funds and share information in a whole new way.

Croatia News

Croatia News

4.4

Croatia News, all news and newspapers for you!

Testy UDT+

Testy UDT+

0.0

Application for people who obtain UDT qualifications (e.g. forklifts, overhead cranes).

Pobjeda

Pobjeda

4.1

The latest and breaking news by "Pobjeda" at your fingertips 24/7

Fabryka Siły

Fabryka Siły

5.0

Diet and Training. The official mobile application of Fabryka Siły

Intempus time registration

Intempus time registration

0.0

Tired of bothering with time sheets, sales, purchases, etc.?