Decide which item to buy by comparing the price per unit of the items.
Will it be a 1x 2000 ml water at $3 or 4x 500 ml water at $1 each?
$3 / 2000 ml = $0.0015 / ml
$1 / 500 ml = $0.002 / ml
Pricewise will help you decide.
A must-have app for photographers to get the perfect shot. Plan ahead,...
Natural Metronome is a very simple metronome application that helps you keep...
Google Play Editor's Choice Award WinnerAs Featured In The Washington Post, BBC,...
Is a training course about how to work with cryptocurrency. What is...
Bitcoin, Ethereum, Shiba, Cryptocurrency - how it’s working?Crypto Academy by Investmate is...
Are you looking for a pain-free way to learn how to trade...
Created with AppPage.net
Similar Apps - visible in preview.