Back to Top
İngilizce Kelime Yarışması Screenshot 0
İngilizce Kelime Yarışması Screenshot 1
İngilizce Kelime Yarışması Screenshot 2
İngilizce Kelime Yarışması Screenshot 3

About İngilizce Kelime Yarışması

HIZ İKY ( İngilizce Kelime Yarışması ) yenilenmiş arayüzü ve içeriğiyle yeniden aramızda :)

Hız Yayınları İngilizce Kelime Yarışması ile yarışarak isterseniz Genel İngilizce konusunda kendinizi geliştirebilir, isterseniz okullarda, yazılılarda, sınavlarda ve testlerde karşınıza çıkan tüm İngilizce kelimeler ve kalıpları tekrar edebilirsiniz. 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ve 12. sınıfların müfredatındaki tüm kelimeler ve kalıplar bu yarışmada karşınıza çıkacak. Hem puan kazanıp diğer öğrencilerle yarışabilirsiniz, hem de sınavlarda bu kelime ve kalıpları daha rahat hatırlayıp kolayca cevaplayabilirsiniz. Offline (çevrimdışı) veya online (Çevrim içi) kullanılabildiği için İnternet olmadığı zamanlarda bile (metroda, gemide, uçakta) istediğiniz kadar tekrar edebilirsiniz.

Nasıl Oynamalı?

Yarışmaya başlamadan önce sınıfınızı, yarışmak veya tekrar etmek istediğiniz üniteyi, kelime mi kalıp mı çözmek istediğinizi, yarışmanın süreli mi süresiz mi olacağını ve cevapların kaç şık ile geleceğini seçmelisiniz. Daha sonra "OYNA" butonu ile yarışmayı başlatabilirsiniz.

Süreli oyunda özel güç seçenekleri ile puanlarınızı katlayabilir veya daha fazla süre almayı seçerek geniş bir zamanda soruları cevaplayabilirsiniz.

Daha çok yarışıp daha çok puan kazanabilirsiniz. Ne kadar çok puan alırsanız Leaderboard'daki sıranız o kadar yükselir. 3 farklı Leaderboard var, "Günlük", "Haftalık" ve "Aylık". Günlük Leaderboard her gün yenilenir. Haftalık Leaderboard ise her pazartesi yenilenir. Aylık leaderboard ise her ayın 1. Günü yenilenir. Yani, her gün ve her hafta için yeni bir şansın var.

Unutmayın, yakın zamanda haftalık Leaderboard'da dereceye girenlere sürpriz hediyelerimiz olacak.

Neden Oynamalı?

İsterseniz “Genel İngilizce” seçeneği ile devlet müfredatından bağımsız olarak A1’den C2’ye kadar serbest olarak İngilizce kelime ezberleyebilir, tekrar edebilirsiniz.

İsterseniz süresiz oynayarak rahatça alıştırma yapabilirsiniz. İsterseniz de süreli oynayarak daha çok puan kazanıp arkadaşlarınızın ve diğer yarışmacıların önüne geçebilirsiniz. Yarışmalardaki tüm sorular konusunda uzman öğretmenler tarafından hazırlandığı ve MEB müfredatına uyumlu olduğu için hem merkezi sınavlarda(ÖSS, YKS, OKS, TEOG) hem de okuldaki sınavlarda başarınız yüksek oranda artacaktır. Mastermind, KÖK-E, MEB ve Upswing İngilizce kitaplarındaki kelimeleri de bu yarışmada bulabilirsiniz.

Neden Yakından Takip Etmeli?

Eğer bizi yakından takip ederseniz düzenleyeceğimiz ödüllü yarışmalardan haberdar olur ve bunlara katılarak ödül kazanma şansını yakalayabilirsiniz.


Hız Yayınları, Speed UP ve Ledu GO işbirliğiyle hazırlanmıştır.

Similar Apps

HIZ'la Çözüm

HIZ'la Çözüm

4.3

HIZ'la Çözüm Mobil Uygulaması...

HIZ Kütüphanesi

HIZ Kütüphanesi

3.7

HIZ KütüphanesiHız Yayınları’nın sadece *ÖĞRETMENLER’e özel hazırlamış olduğu bir mobil z-kitap uygulamasıdır.Uygulamayı...

İngilizce Kelime Yarışması

İngilizce Kelime Yarışması

4.5

HIZ İKY (İngilizce Kelime Yarışması) yenilenmiş arayüzü ve içeriğiyle yeniden aramızda!Hız Yayınları...

HIZ Kurumsal Çözüm

HIZ Kurumsal Çözüm

0.0

HIZ Kurumsal ÇözümKitaptaki soru çözümlerini görebileceğiniz ücretsiz uygulama.Soruların tamamının çözümü yapılmaktadır. Eksik...

Hızlı Süpper Danışman

Hızlı Süpper Danışman

0.0

Hızlı Süpper Danışman - Hız Yayınları Mobil Uygulaması...

HIZ Kurumsal Mobil Kütüphane

HIZ Kurumsal Mobil Kütüphane

0.0

HIZ Kurumsal Mobil Kütüphane - Mobil cihazlardan ulaşabileceğiniz z-kitap uygulaması....

author
Çox gözəl. Uğurlar
Elmin Ziyadov
author
Cok guzel bir uygulama olmus. Elinize saglik. Yeni uygulamalar bekliyoruz.
Cem Catikkas
author
Oldukça kullanışlı ve içeriği çok zengin. Kazandıranların eline sağlık.
Onur Bener
author
Bence gayet güzel eğitici ve tekrar ettirici bir kabiliyeti var GJ. :)
QoQoNut
author
Çocukların ingilizce öğrenebilmesi için guzel bir uygulama olmus , tesekkurler
Huseyin Anil Ozmen
author
Okay thank s
Syria Syria