Back to Top
Hızır Asistan Screenshot 0
Hızır Asistan Screenshot 1
Hızır Asistan Screenshot 2
Hızır Asistan Screenshot 3

About Hızır Asistan

*** KİOSK Hizmeti ile hasta kabulleriniz telefonunuza bildirim olarak gönderilir.

*** SMS Hizmeti ile HIZIR AHBS programınız aracılığı ile mesaj gönderebilirsiniz.

*** Karar Destek Hizmeti ile aylık performanslarınızı takip edebilirsiniz.

***Hekim Randevu Sistemi ile günlük randevularınızı kontol edebilirsiniz.

***PC Bağlantısı ile HIZIR AHBS programı üzerinden karekod okutabilir, belgelerinizi tarayabilir, kişi fotoğrafı yükleyebilir, sms gönderebilir ve arama yapabilirsiniz.

Programı yükledikten sonra ilk kullanımda hizmetlerden faydalanabilmek için Ana Menü'den Ayarlar menüsüne geçip gerekli bilgileri doldurmanız gerekmektedir. T.C. Kimlik Numarası, ÇKYS Kodu, SN2 Şifresi alanlarını doldurmalısınız.


SMS, Arama ,Belge Taratma ,Fotoğraf Yükleme modüllerini kullanmak için HIZIR AHBS programınızdaki program ayarları, kişi listesi ve görünüm ayarları sekmesinden hızır asistan kullanıyorum seçeneğini seçip telefon güvenlik kodunu HIZIR ASISTAN programınızın ayarlar sekmesinde gösterilen Sms Güvenlik Kodu alanlarıyla doldurun.Telefonla bağlantı kur butonuna tıklayın.Ana menüden SMS butonuna tıklayın.Artık android telefonunuz üzerinden işlem yapmaya başlayabilirsiniz.


KIOSK modülünü kullanmak için kurumunuzun HIZIR KİOSK kullanması gerekmektedir. Kurum Kodunuzu HIZIR ASİSTAN programınıza kaydettikten sonra ana menüden KİOSK butonunu aktif etmelisiniz.KİOSK cihazınızın telefon kaydını algılayabilmesi için KİOSK bilgisayarınız yeniden başlatmalısınız.Artık hasta kabulleriniz telefonunuza bildirim olarak gelecektir.


Karar Destek Modülünde performans değerlerinizi detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz.Ayrıca ayın 1,2 veya 3 ünde performans eksikleriniz varsa telefonunuza bildirim gelecektir.


Hekim Randevu Sisteminde günlük randevularınız detaylarıyla tutulur.Gün içinde randevunuz olursa telefonunuza bildirim gönderilir.


Android 6 kullanıcılarının programı eksiksiz kullanabilmesi için programı yükledikten sonra telefonun ayarlar ekranında bulunan uygulamalar menüsünden HIZIR ASISTAN'ı seçip tüm izinleri vermesi gereklidir.

Similar Apps

Beden Dilin

Beden Dilin

4.8

Özgüveni yüksek, başarılı bir birey olmak istiyorsanız, beden dilini öğrenmeniz ve hayatınıza...

Ege Fren

Ege Fren

0.0

By the help of free Ege Fren application;EGE FREN Product Search EngineYou...

Haider Al Karar

Haider Al Karar

0.0

Get the best skin care & women's care at the best prices...

Logg - Private Journal & Diary

Logg - Private Journal & Diary

3.6

Logg is a personal journaling and life-logging app designed to help you...

Kiliaro

Kiliaro

3.0

The Kiliaro app is the ideal combination of social networking and cloud...