Back to Top
FlashNews Screenshot 0
FlashNews Screenshot 1
FlashNews Screenshot 2
FlashNews Screenshot 3

About FlashNews

Přinášíme neustálý přehled relevantního dění. Ať už jde o zpravodajské články, zajímavé weby, sociální sítě nebo avízo, že ve vaší ulici nepoteče voda. Vše pro vás zajímavé v jedné aplikaci.

Stáhněte si zdarma aplikaci, registrujte se a získejte celou řadu unikátních funkcí, které vám umožní používat aplikaci FlashNews naplno.

Velké množství zdrojů
Nastavte si aplikaci a sledujte pouze to, čím žijete a co vás skutečně zajímá. Nastavte si svoje oblíbené zdroje, osobnosti, místa i firmy. Vybírat můžete z více než deseti tisíc zdrojů. Teď už nebudete muset číst zbytečné články a zprávy, které vás nezajímají.

Zprávy ze světa i vaší ulice
FlashNews vám okamžitě zobrazí zajímavé a relevantní aktuality ze všech pro vás zajímavých zdrojů, které si můžete v aplikaci nastavit podle svých představ a preferencí. Budete mít tak neustálý přehled aktuálního dění v jedné aplikaci ve svém mobilním telefonu. A je jedno, jestli hledáte vše o receptech na bábovku, oblíbené celebritě, premiérovi, státním rozpočtu USA nebo aktuálním dění a uzavírce vody ve své obci a ulici.

V rámci aplikace najdete stovky českých obcí. Teď už vás odstávka vody, uzavřená mateřská školka či zajímavá akce na náměstí nepřekvapí. Stačí si nastavit svoji obec a sledovat vše důležité.

Sledované osobnosti, firmy či obce
Už nemusíte prohlížet desítky webů a probírat se nezajímavými články, abyste našli pro vás zajímavý obsah. Aplikaci si přizpůsobíte podle sebe. Vyberte si své oblíbené stránky, osobnosti, místa i klíčová témata. Sledujte vše důležité, co vybrané osobnosti sami napsali na svých oficiálních kanálech a nebo o nich bylo napsáno jinde. Čtěte a sledujte pouze takový obsah, který vás skutečně zajímá.

Hodnocení aktérů i unikátní přístup k méně důvěryhodným webům
Vyjádřete svůj názor na klíčové aktéry současných událostí. Doporučte zajímavý článek ostatním uživatelům a sledujte v rámci sekce Objevovat trendující osobnosti, témata a nejčtenější články. V aplikaci navíc najdete další interaktivní prvky včetně ojedinělého přístupu ke zdrojům, které podle odborníků nesplňují základní nároky na novinářskou práci a nemusí být vždy důvěryhodné.

A navíc - celá aplikace FlashNews je zdarma.

Libí se vám aplikace? Buďte s námi v kontaktu. Sledujte projekt FlashNews na sociálních sítích, nebo nám napište svoje hodnocení zde do komentářů. Svoji zpětnou vazbu nám můžete posílat i na e-mail: [email protected]. Těšíme se na ni.

author
Přidejte i články v angličtině a bude to TOP! 👍#neverstoplearning
Patrik Szó