Back to Top
FlashNews Screenshot 0
FlashNews Screenshot 1
FlashNews Screenshot 2
FlashNews Screenshot 3

About FlashNews

Přinášíme neustálý přehled relevantního dění. Ať už jde o zpravodajské články, zajímavé weby, sociální sítě nebo avízo, že ve vaší ulici nepoteče voda. Vše pro vás zajímavé v jedné aplikaci.

Stáhněte si zdarma aplikaci, registrujte se a získejte celou řadu unikátních funkcí, které vám umožní používat aplikaci FlashNews naplno.

Velké množství zdrojů
Nastavte si aplikaci a sledujte pouze to, čím žijete a co vás skutečně zajímá. Nastavte si svoje oblíbené zdroje, osobnosti, místa i firmy. Vybírat můžete z více než deseti tisíc zdrojů. Teď už nebudete muset číst zbytečné články a zprávy, které vás nezajímají.

Zprávy ze světa i vaší ulice
FlashNews vám okamžitě zobrazí zajímavé a relevantní aktuality ze všech pro vás zajímavých zdrojů, které si můžete v aplikaci nastavit podle svých představ a preferencí. Budete mít tak neustálý přehled aktuálního dění v jedné aplikaci ve svém mobilním telefonu. A je jedno, jestli hledáte vše o receptech na bábovku, oblíbené celebritě, premiérovi, státním rozpočtu USA nebo aktuálním dění a uzavírce vody ve své obci a ulici.

V rámci aplikace najdete stovky českých obcí. Teď už vás odstávka vody, uzavřená mateřská školka či zajímavá akce na náměstí nepřekvapí. Stačí si nastavit svoji obec a sledovat vše důležité.

Sledované osobnosti, firmy či obce
Už nemusíte prohlížet desítky webů a probírat se nezajímavými články, abyste našli pro vás zajímavý obsah. Aplikaci si přizpůsobíte podle sebe. Vyberte si své oblíbené stránky, osobnosti, místa i klíčová témata. Sledujte vše důležité, co vybrané osobnosti sami napsali na svých oficiálních kanálech a nebo o nich bylo napsáno jinde. Čtěte a sledujte pouze takový obsah, který vás skutečně zajímá.

Hodnocení aktérů i unikátní přístup k méně důvěryhodným webům
Vyjádřete svůj názor na klíčové aktéry současných událostí. Doporučte zajímavý článek ostatním uživatelům a sledujte v rámci sekce Objevovat trendující osobnosti, témata a nejčtenější články. V aplikaci navíc najdete další interaktivní prvky včetně ojedinělého přístupu ke zdrojům, které podle odborníků nesplňují základní nároky na novinářskou práci a nemusí být vždy důvěryhodné.

A navíc - celá aplikace FlashNews je zdarma.

Libí se vám aplikace? Buďte s námi v kontaktu. Sledujte projekt FlashNews na sociálních sítích, nebo nám napište svoje hodnocení zde do komentářů. Svoji zpětnou vazbu nám můžete posílat i na e-mail: [email protected] Těšíme se na ni.

Similar Apps - visible in preview.

Můj vlak

Můj vlak

4.6

Mobile application for travelling on ČD trains

MUNIPOLIS

MUNIPOLIS

0.0

Information from municipality, company or association directly to your phone

Mapy.cz navigation & offline maps

Mapy.cz navigation & offline maps

4.7

Your guide wherever you go

Dynavix Navigation, Traffic Information & Cameras

Dynavix Navigation, Traffic Information & Cameras

3.6

Free offline navigation and maps with updates several times a year.

Auto.cz

Auto.cz

0.0

The most read website about cars in the Czech Republic comes to Android! Now, even with Moje.auto.cz.

Bazoš

Bazoš

4.6

Internet classifieds for everyone. Bazaar where you can easily sell everything.

author
Přidejte i články v angličtině a bude to TOP! 👍#neverstoplearning
Patrik Szó