Back to Top
Fitekran - Sağlıklı Yaşam Rehberi, Besin Makroları Screenshot 0
Fitekran - Sağlıklı Yaşam Rehberi, Besin Makroları Screenshot 1
Fitekran - Sağlıklı Yaşam Rehberi, Besin Makroları Screenshot 2
Fitekran - Sağlıklı Yaşam Rehberi, Besin Makroları Screenshot 3

About Fitekran - Sağlıklı Yaşam Rehberi, Besin Makroları

Fitekran sağlık uygulaması, Dr. Can Çiftçi tarafından tasarlanmış bir sağlık rehberi uygulamasıdır. Bu uygulamayı kullanarak beslenme rehberleri, spor ve egzersiz rehberleri, sağlıklı yaşam rehberleri ve hastalık rehberlerini reklamsız ve hızlı şekilde okuyabilirsiniz.

Buna ek olarak uygulamanın sahip olduğu özellikler;
- Sağlık rehberleri
- Besinlerin besin değerleri
- Geniş besin makro değerleri
- Sağlıklı yemek tarifleri
- Fitekran'dan son yazılar
- Rehber öneren chat-botu


**Dr. Can Hakkında**

Kullandığım ilaçlar çocukluk sürecinde bana fazladan 40 kilo hediye etti. Bu süreden sonra üniversite hayatına başlayana kadar kilo almaya devam ettim. Cerrahpaşa tıp fakültesine başladıktan sonra hayatım değişti ve doğru sağlık bilgisini, doğru bilgilerle insanlara sunmak tek motivasyonum oldu.

Zira kilo vermeye çalışırken geçirdiğim sürede 3 haftada değişim garantileyen programlardan, küçük bir hap ile onlarca kilo vereceğinizi söyleyen “uzmanlara” kadar birçok kişi ile görüştüm ve tanıdım. İnsanların bu “uzmanların” pençesine düşüşünü izledim ve ne kadar çalışırsam çalışayım bire bir konuşarak insanları bilgilendirmenin mümkün olmadığını gördüm.

Fitekran kurulduktan sonra birçok tehdit minvalinde tepki aldım, birçok “şifacı” doktorun “işimi baltalıyorsun!” dediğini duydum ve bazı diyetisyenlerin onlarca yıl önce oluşturulmuş rehberleri kullandığını gördüm. Bunlar motivasyonumu arttırmak ile birlikte ülkenin sağlık hususunda ne kadar büyük tehlike altında olduğunu bana gösteriyor.

www.fitekran.com

author
Uygulamanın neredeyse hepsini okumuş bulunmaktayım.Kolay kolay bulamayacağımız bilgilerin resmen bir arşivi gibi uygulamanın bedava olması üzücü böyle emekler boşa gitmemeli.
PussyMagnet 42
author
Uygulama için öncelikle teşekkürler. Bir kaç önerim olacak. Birincisi uygulama içerisinde bazı sayfalarda geri tuşu yok. Telefondaki geri tuşu kullanılınca uygulamadan geri çıkıyor. Örneğin bir tarife tıkl...
Onur Bora
author
Özellikle besin değerleri bölümü cok isime yaradi, yabancı sitelerden kopyala yapistir yoluyla zahmetsizce oluşturulan diğer listelerle karistirilmamali. Kokoreç in bile besin ögeleri var daha ne olsun.
Ahmet Ozyurt