Back to Top
Elit İslami Evlilik Screenshot 0
Elit İslami Evlilik Screenshot 1
Elit İslami Evlilik Screenshot 2
Elit İslami Evlilik Screenshot 3

About Elit İslami Evlilik

İslami evlilik prensibi ile kurulan Elit İslami Evlilik tüm dünyada müslümanlara evlilik amacıyla tanışma hizmeti veren Türkiye'nin tek global islami evlilik platformudur

İslami Evlilik
Üyelerinin mutlu ve bir ömür boyu sürecek evlilikler yapmasını amaçlayan elitislamievlilik bir İslami Evlilik platformudur.İslami ahlak ve yaşam tarzını benimsemiş,amacı sadece evlilik olan üyelere hizmet vermekteyiz. Elitislamievlilik flört veya arkadaşlık sitesi değildir. Evlilik amacı dışındaki üyeleri engellemekteyiz. İslami Evlilik uygulamamıza gönül rahatlıyla üye olabilir,aradığınız eş adayını bularak mutlu bir evlilik yapabilirsiniz.

Temel Prensiplerimiz
Elitislamievlilik İslami Evlilik prensibiyle kurulmuş, tüm dünyada müslümanların evlilik amacıyla tanışmalarına aracılık eden,Türkiye'nin global evlilik uygulamasıdır. Sadece müslümanlara yönelik bir evlilik hizmeti verdiğimiz için İslami Evlilik sloganını kullanmaktayız.


Anlık Mesajlaşma Ve Geçici Resim Paylaşabilme Özelliği
Uygulamamızda tanışmak istediğiniz üyelerle karşılıklı olarak rahat bir şekilde mesajlaşabilmeniz için anlık mesajlaşma sistemi kullanılmaktadır. Anlık mesajlaşma sistemimizde mesajlaştığınız üyelerle güvenli bir şekilde resimlerinizi paylaşabilmeniz için geçici fotoğraf gönderme özelliği vardır. Bu sayede karşı tarafa gönderdiğiniz resimler 20 saniye içinde otomatik olarak karşı tarafın telefonundan veya bilgisayarından silinir. Resim paylaştığınız kişinin hiçbir şekilde bu resimleri kaydedebilme imkanı olmaz. Sosyal medya ya da diğer iletişim bilgilerinizi vermek zorunda kalmadan uygulamamız içerisinde tanışmak istediğiniz üyelerle rahat bir şekilde mesajlaşabilirsiniz. Size mesaj yazmasını istemediğiniz kişileri engelleyebilirsiniz.


Yüksek Güvenlik
Üyelerinin bilgi gizliliğine ve güvenliğine son derece önem veren Elitislamievlilik uygulaması yüksek bir yazılım teknolojisine sahiptir. Bilgi güvenliği nedeniyle uygulamamıza üye olurken hiç bir üyenin gerçek kimlik bilgilerini almıyoruz. Üyelik aşamasında üyelerimize sadece fiziksel özellikleri,meslek,yaşam tarzları,eş adayında aradığı özellikler gibi sorular soruyoruz. Uygulamamıza üye olurken sizinle iletişim kurmamız için bizimle paylaştığınız iletişim bilgilerinizi hiçbir şekilde diğer üyelerin görmesi mümkün değildir. İletişim bilgileriniz hiçbir zaman 3. kişilerle paylaşılmaz. Uygulamamızdan üyeliğinizi kalıcı olarak sildiğinizde tüm bilgileriniz de otomatik olarak kayıtlarımızdan silinir. Uygulamamızın web servisleri 256 bit SSL, Crypto Password, GEO Trust güvenlik sertifikalarına sahiptir.

Similar Apps - visible in preview.

99Türkiye Turkish Dating

99Türkiye Turkish Dating

4.0

Meet and Chat with Turkish Singles

Yarım Elma: Marriage, Dating

Yarım Elma: Marriage, Dating

2.4

Meet new people and start a friendship or marriage

Turkey Dating: Meet Singles

Turkey Dating: Meet Singles

4.0

Online Dating for Turkish Singles, Turkic people & Turks in Turkey or worldwide.

Qeep® Dating App, Singles Chat

Qeep® Dating App, Singles Chat

4.0

Find your perfect Life Partner. Meet Singles nearby. Match, Chat, Flirt & Date.

123 Date Me Dating Chat Online

123 Date Me Dating Chat Online

3.7

Search Match Single Lady and Senior. Relationships, Friends and Love Finder

International Dating App

International Dating App

4.1

Chat, date and meet people from different countries