Back to Top
Bebeğimin Rehberi - En İyi Bebek Takip Uygulaması Screenshot 0
Bebeğimin Rehberi - En İyi Bebek Takip Uygulaması Screenshot 1
Bebeğimin Rehberi - En İyi Bebek Takip Uygulaması Screenshot 2
Bebeğimin Rehberi - En İyi Bebek Takip Uygulaması Screenshot 3

About Bebeğimin Rehberi - En İyi Bebek Takip Uygulaması

En değerli hazinelerimiz olan bebeklerimiz ile ilgili aradığın her şeyi bir arada görmek ister misin? O halde “Bebeğimin Rehberi” tam sana göre!
Uygulamada bebeğinin doğum tarihini girdikten hemen sonra, “bebeğim kaç günlük oldu veya bebeğim kaç aylık oldu” sorusunun yanıtını öğrenmenle birlikte, olukça geniş bir dünyanın kapılarını aralamış olacaksın. Ay ay bebek gelişimi takibi yaparken aynı zamanda birçok yeni bilgiler de edinebileceksin.
Özellikle ilk kez ebeveyn olma heyecanını yaşayan aileler, anne ve bebek sağlığı, bebek bakımı, bebek gelişimi, uyutma teknikleri, bebek ninnileri gibi konularda tecrübeli olamayabilirler. Bebeğimin Rehberi uygulamasında yeni doğan bebeğinizle ilgili her konuda bilgi sahibi olabilir, bebek bakımı ve gelişim takibi hakkında deneyim elde edebilirsiniz. Bebeğiniz uyumakta güçlük çekiyorsa, bebek uyku müzikleriyle bu süreci rahat geçirebilirsiniz. Mevsim dönemine uygun olarak bebeğinizi giydirme ipuçları edinebilir, gerektiği takdirde bebek bakıcı için tavsiyeler dahi alabilirsiniz.
Ek gıda döneminde yaşanan zorlukları, bebekler için özel hazırlanmış ek gıda tarifleri, bebek yemek tarifleri ve bebek mamaları hakkında öğrendiklerinizle birlikte kolay bir şekilde atlatabileceksiniz.
Uygulamamızın “bebeğim büyüyor” bölümü tam da sizin istediğiniz şekilde tasarlandı. Bebeğinizin büyüdüğünün en somut kanıtlarından biri de fotoğraflardır. Kullanıcılara özel bebek konseptleri ile donatılmış bu uygulamada bebek fotoğraf çerçeveleri ve etiketlere de kolayca sahip olabileceksiniz. Böylece bebeğinizin gelişimini takip ederken aynı zamanda eğlenceli vakitler de geçirebilirsiniz.
“Bebeğimin Rehberi” yalnızca bir bebek takip programı değildir. Aynı zamanda bebeğinin gelişimi için katkı da sağlayan eşsiz bir uygulamadır. “Bebeğim öğreniyor” bölümünde, bebek zeka oyunları ile minik yavruların eğlenerek öğrenmelerini sağlayan bebek oyunları hakkında mükemmel önerilere erişebilirsiniz.
“Bebeğimin gelişimini takip etmek istiyorum” diyen ebeveynlere özel olarak tasarlanmış, bebek takibi, güncel ve doğru bilgilerin bir arada olduğu bu uygulamayı çok seveceksiniz.