Back to Top
Bi Söz Var Screenshot 0
Bi Söz Var Screenshot 1
Bi Söz Var Screenshot 2
Bi Söz Var Screenshot 3

About Bi Söz Var

Bi Söz Var uygulaması size çok şey vadetmez. Günde bir kere bildirim gönderir. Bildirim ile dünya tarihinde ve insanların hayatında yer etmiş bir söz hem Türkçe hem de İngilizce haliyle telefonunuza gelir. Onu nasıl kullanacağınız size kalmıştır.

- Alıntılar İngilizcede ki ciddi dil yapılarından örnekler içerirler. Dolayısıyla dil çalışmak için eğlenceli birer kaynak oluştururlar.

- İyi bir söz insanların hayatında ciddi etkiler bırakabilir. Yaşanmışlıklardan feyz almak için alıntılar önemlidir.

- Her gün farklı bir söz ile güne başlamak, günlük motivasyon ihtiyacınızı karşılamak için en etkili yollardan biridir.

- İyi bir söz sizi harekete geçirebilir.

- Belirli bir amaç olmadan sırf okumayı sevdiğiniz için Bi Söz Var'ı kullanabilirsiniz.

Bu uygulamada kullanıcı dostu bir tasarım kullanılmıştır. Aynı zamanda üye olduktan sonra cümleleri kaydedebilir, kaydettiğiniz kartların üzerinde notlar oluşturabilir veya silmek istediklerinizi silebilirsiniz.

Esas olarak Bi Söz Var uygulamasının fikri bir ihtiyaca çözüm ararken ortaya çıkmıştır. İngilizce çalışmayı zevkli hale getirmek aynı zamanda kaliteli sözcük yapılarını da öğnebilmek için alıntıların çok önemli birer kaynak olduklarını farkettik. Sonrasında bunu hem ders çalışmak isteyenler için hem de sözlerin gücüne inanan insanların da faydalanabileceği bir şekilde geliştirmek istedik.

Bi Söz Var'ın içerisine binlerce cümleyi gömmedik. En güzel, en anlamlı sözler, süper sözler vb. diye küçük birer aramayla binlercesi bulunabilirler. Burada amaç tane tane, sıkmadan, kalabalıkta iyi bir sözün gözden kaçmasına sebep olmadan kendimizi geliştirmektir.

Herhangi bir konuda iletişime geçmek istediğinizde lütfen [email protected] adresine mail atarak bizimle iletişime geçin.