Back to Top
Bebek Telsizi / Bebek Alarmı Screenshot 0
Bebek Telsizi / Bebek Alarmı Screenshot 1
Bebek Telsizi / Bebek Alarmı Screenshot 2
Bebek Telsizi / Bebek Alarmı Screenshot 3

About Bebek Telsizi / Bebek Alarmı

Bebek Telsizi /Alarmı uygulamamız ile bebeğinizin odasına girmeye gerek kalmadan ağladığından haberdar olabilirsiniz. Bu uygulama ortam sesini dinler (kayıt etmez sadece yüksekliği ölçer) ses yüksekliği sizin belirlediğiniz seviyesinin üzerine çıkarsa yine sizin belirlediğiniz numarayı arar. Bu şekilde bebeğiniz ağladığı zaman ses seviyesi yükseldiği için sizi arayarak haberdar eder.

Bazı özellikleri;

- 17 farklı hassasiyet ayarı ile çok geniş ses eşiği aralığı sunar. Bu sayade mikrofon hassasiyetleri birbirinden farkı olan yüzlerce cihazda kolayca kullanılabilir.

- Arama reddetme özelliği sayesinde alarm programı açık olduğunda gelen aramaları daha telefon çalmadan otomatik reddeder. Bu sayede gelen aramalar ile çocuğunuz uyanmaz. Program kesintisiz çalışmaya devam eder.

- Hoporlörü kullanarak çocuğunuz ile konuşabilirsiniz. (Bazı cihaz modellerinde bu özellik çalışmaz. Geliştirme süreci devam etmektedir.)

- Sesi kaydetmez sadece yüksekliğini ölçer bu sayede son derece güvenlidir. Mikrofondan aldığı ses datasını /dev/null aygıtına yönlendirir.

- Decibel cinsinden ölçüm yapar.

- Kullanım için süre kıstlaması yoktur.

Kullanımı:

Öncelikle telefonunuzu şarja takmayı unutmayın!! Programın ayar penceresindeki hassasiyet kısmından cihazınızın mikrofonuna uygun hassasiyet seviyesini belirleyin. Belirlediğiniz decibel’de gürültü olduğu zaman aranacak numarayı seçiniz. Hoparlörü kullanmak istiyorsanız işaretleyin. Arama reddetmeyi kullanmak istiyorsanız işaretleyin. En önemli husus ekranı kapatmayın uygulama ekranı arka planda olduğu zaman veya telefon erkanı kilitlendiği zaman uygulama dinleme yapamaz. Ekranı açık bırakın. bebek telsizi /alarmı uygulaması bebeğiniz ağladığı zaman sizi arayarak haberdar edecektir. Uygulama ile işiniz bittiği zaman kapatmayı unutmayın. Eğer arama reddetme özelliği aktif hale getirilmiş ise uygulama penceresi kapatılana kadar gelen aramalar reddedilecektir.

Uygulamamızın ile ilgili görüş, öneri veya gördüğünüz aksaklıkları [email protected] adresine bildirirseniz kısa süre içerisinde dönüş sağlanacaktır. Geri bildirimleriniz uygulamanın geliştirilmesi açısından çok önemli ve bizim için çok değerlidir. Berksesoft iyi kullanımlar diler.

Similar Apps

İlm-i Keff: El Yorumu & Analiz

İlm-i Keff: El Yorumu & Analiz

0.0

İlm-i Kef ile elleriniz üzerinden karakter, kişilik analiz yaptırabilirsiniz. Uygulamamız bir fal...

Altın Fiyatları

Altın Fiyatları

0.0

Serbest piyasa altın fiyatlarına ve döviz kurlarına kolayca erişebilirsiniz. Özet bölümü ile...

Biss | Türkçe Amigurumi

Biss | Türkçe Amigurumi

0.0

Bu uygulama ile çeşitli amugurumi tekniklerini, temel örgü tekniklerini öğrenebileceğiniz bir çok...

Hatim Duası - Sesli

Hatim Duası - Sesli

0.0

Cebinizdeki hatim duanız.Bazı özellikleri;- İnternet gerektirmez.- Çok yer kaplamaz.- Şık kullanıcı arayüzü.-...

Kuran-ı Kerim 27.Cüz

Kuran-ı Kerim 27.Cüz

0.0

Kur'ân-ı Azîmüşşân'ın 27. Cüzüdür. Sesli ve görüntülüdür.Kuran-ı Kerim uygulamamız, marketteki diğer uygulamalar...

Kuran-ı Kerim 30.Cüz

Kuran-ı Kerim 30.Cüz

0.0

Kur'ân-ı Azîmüşşân'ın 30. Cüzüdür. Sesli ve görüntülüdür.Kuran-ı Kerim uygulamamız, marketteki diğer uygulamalar...