Back to Top
Benim Hocam KPSS 2020 Screenshot 0
Benim Hocam KPSS 2020 Screenshot 1
Benim Hocam KPSS 2020 Screenshot 2
Benim Hocam KPSS 2020 Screenshot 3

About Benim Hocam KPSS 2020

Arkadaşlar merhaba,

2016 yılından beri Benim Hocam Mobil Uygulaması adı altında KPSS sınavına hazırlanan adaylarımız için elimizden geldiğince hizmet vermeye çalıştık.

Siz değerli öğrencilerimizin yoğun isteklerine kayıtsız kalamadık ve sizlerden gelen yoğun talepler üzerine uygulamamızı yeniledik ve hizmetinize sunduk.

Benim Hocam KPSS 2020 uygulamasında sizleri ne tür özellikler bekliyor gelin hep birlikte değerlendirmeye çalışalım.

1) Benim Hocam YouTube Kanalı Entegrasyonu:

Benim Hocam YouTube Kanalında bulunan KPSS GK-GY, EĞİTİM BİLİMLERİ, ÖĞRETMENLİK ALAN BİLGİSİ ve KPSS A GURUBU sınavları ile ilgili olarak eklenmiş olan tüm videolarımıza mobil uygulamamız üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. YouTube Kanalımıza alternatif olarak tüm videolarımız kategorize edilmiş olarak uygulamamıza eklenmektedir.

Ayrıca tamamlamış olduğunuz videoları izledim olarak işaretleyerek ders tamamlama durumuzu uygulamamız üzerinden takip edebilirsiniz.

2)Videolara Entegre Ders Notu Ekleme Özelliği:

İzlemiş olduğunuz tüm ders videolarının altına video esnasında hocalarımızın önemli olarak vurguladığı yerleri not alarak kaydedebilirsiniz. Kaydetmiş olduğunuz notlara daha sonra tekrar uygulamamız üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Bu notlara ayrıca Ders notlarım bölümünden de erişim sağlayıp gerekli ekleme ve düzenlemeleri yapabilirsiniz.

3)Ücretsiz Test Modülü:

2020 yılı takipçilerimize özel yayın evimiz tarafından sunulmuş ücretsiz testlere uygulamamız üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Her geçen gün uygulamamıza yeni testler eklenerek sizlere dinamik bir test ortamı hazırlanmıştır.

4)Sınav Geri Sayım Sayacı:

Uygulamamızın ana sayfasına sizler için geri sayım sayacı eklenmiştir. Buradan hazırlanmakta olduğunuz sınavı seçerek hedefinize ulaşmaya kaç gün kaldığını takip edebilirsiniz.

5)Bilgi Kartları Bölümü:

Bilgi kartları bölümünde siz değerli kullanıcılarımız için iki ayrı bölüm oluşturulmuştur.

a) Hazır Bilgi Kartları:
Yayın evimiz tarafından özenle hazırlanmış bilgi kartları ders ders kategorize edilerek hizmetinize sunulmuştur. Flash kart şeklinde hazırlanmış olan bilgi kartları boş zamanlarınızı verimli geçirebilmek için birebirdir. Dilerseniz arkadaşlarınız ile soru cevap yaparak bilgi kartı çalışmalarınızı daha verimli hale getirebilirsiniz.

b) Kişisel Bilgi Kartları:
Kişisel bilgi kartları, Hazır bilgi kartları kategorisinde bulunan içeriklerden önemli gördüklerinizi kişisel bilgi kartlarınıza ekleyerek sadece belirlemiş olduğunuz bilgilere çalışma imkanı sağlamaktadır. Dilerseniz daha sonra bu kartları kişisel bilgi kartlarınızdan çıkarabilirsiniz.

Ayrıca gün içerisinde gelen bildirimlerde kişisel bilgi kartlarımıza ekleyebilirsiniz.

6)Bildirim Sistemi:
Evet arkadaşlar uygulamamızın en önemli kısmını bildirim sistemi oluşturmaktadır. Gün içerisinde yayın evimizin alanında uzman kadrosu tarafından sizler için özenle hazırlanmış bilgiler günün belli saatlerinde sizlere uygulamamızın bildirim kanalı sayesinde sizlere iletilecektir. Gönderilmiş olan bu bilgiler sizler için çok faydalı olacağını düşündüğümüz bilgilerdir.

Bu içeriklere daha sonrada erişim sağlayabilmek için muhakkak bildirimi açmanız ardından ilgili kategoriyi seçerek kaydet butonuna basmanız gerekmektedir.
Böylece kaydetmiş olduğunuz içerik seçmiş olduğunuz kategoriye göre "Kişisel Bilgi Kartlarım" bölümüne kayıt olacaktır. Daha sonra bu bilgiye dilediğiniz zaman erişim sağlayabilirsiniz.

Son olarak uygulamamız içerisindeki reklamlardan bahsetmek gerekirse reklamlardan elde edilen gelirler daha önce olduğu gibi yine uygulamamızın devamlılığı ve performansının artırılması için kullanılacaktır.

Destekleriniz ile Benim Hocam KPSS 2020 uygulamasını her geçen gün daha verimli hale getirmek için çalışmalarımıza durmaksızın devam edeceğimizden şüpheniz olmasın.

Unutmayın Benim Hocam Senin Başarın....

author
👌🏻
SAKAT ADAM
author
Guzel
Mehmet Ali BULUT
author
Bildirimler ve sorular harika. Benim Hocam ekibine teşekkürlerimi sunuyor Allah başımızdan eksik etmesin diyorum.
cagdasw bon
author
Wunderbar!
Crazy Boy
author
Sağolun benim hocalarim, çok yardımcı oluyorsunuz.
Kai San
author
Bu
Çağrı Çil