Back to Top
Bankkart Mobil Screenshot 0
Bankkart Mobil Screenshot 1
Bankkart Mobil Screenshot 2
Bankkart Mobil Screenshot 3

About Bankkart Mobil

Bankkart Mobil ile Bankkart dünyasının tüm ayrıcalıklarından faydalanın, kart bilgilerinizi ve harcamalarınızı kolayca takip edin.

Bankkart Mobil'e Ziraat Bankası internet şubesi ve Ziraat Mobil'e girişte kullandığınız TCKN/müşteri numarası ve internet bankacılığı şifreniz ile giriş yapabilirsiniz.

KARTLAR

Bankkart Mobil ile kartınıza ait tüm bilgilere kolaylıkla erişebilir, harcamalarınızı sektör detayında izleyebilirsiniz. Sonradan Taksitlendirme, Peşin Harca, Ertele gibi işlemleri, uygun işlemlerin üzerinde çıkan hızlı işlem butonlarıyla anında gerçekleştirebilir, kart şifrenizi belirleyebilir, kart ayarlarınızı değiştirebilir ve kartınızı geçici olarak kullanıma kapatabilirsiniz. Harcama kontrolü özelliği sayesinde ekstreniz belirli bir tutara eriştiğinde ya da limitiniz belirlediğiniz tutara düştüğünde bilgilendirilir, harcamalarınızı dilediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz.

Bankkart Combo başvurusu yapabilir, başvurunuzu takip edebilir ya da mevcut kartınız için limit artış talebinde bulunabilirsiniz.

KAMPANYALAR

Kampanya sayfasında tüm kampanyaları kolaylıkla takip ederken, Size Özel sunulacak kampanyaların keyfini çıkarabilirsiniz. Favori sektörünüzü belirleyerek, akıllı sıralama ile ilgi duyduğunuz sektörlerin kampanyalarına anında ulaşabilirsiniz. Katıldığınız kampanyaları takip edebilir, ne kadar daha harcama yapmanız gerektiğini kolayca takip edebilirsiniz.

Similar Apps

Ziraat Mobile

Ziraat Mobile

4.6

Ziraat Mobile was renewed for you! Our application “New Ziraat Mobile” providing...

Ziraat Tablet

Ziraat Tablet

3.3

Ziraat Tablet was renewed for you! Our application “New Ziraat Tablet” providing...

Bankkart Üye İşyerim

Bankkart Üye İşyerim

0.0

Bankkart Üye İŞYERİM’e Ziraat Bankası İnternet Şubesi’ne girişte kullandığınız müşteri numarası ve...

Ziraat Bankası OPİ

Ziraat Bankası OPİ

0.0

OPİ ile neler mi yapabilirsiniz?- Hesap bakiyelerinizi, hesap hareketlerinizi, ödeme ve tahsilat...

author
👍
Erkan Kavasoğlu
author
بنك ذو ثقة عالية وتعاملات جيدة
Ali Wahab
author
Hızlı
isimsiz 1
author
Teşekkür ederim
Mojtaba Ansari
author
Çok güzel aplikasyon. Sanırım yeni yazılımcılar katıldı. Mobil şube de çok güzel olmuş. Girişte sorulan şifre bankamatik şifresi gibi algılanıyor, fakat internet şifresi.
E. Dewrim
author
Mukemmel! Parmak izi yada Yuz verisi ile oturum acma secenegi de olsa muthis olur:)
İnt String