Back to Top
Armine Screenshot 0
Armine Screenshot 1
Armine Screenshot 2
Armine Screenshot 3

About Armine

1992 yılında ipek eşarp üretimi ile başlayan macerasına 2006 yılında bayan giyimi de ekleyen Armine, kısa sürede büyük kitlelerin beğenisini kazanarak Türkiye’de eşarp üretim ve satış konusunda faaliyet gösteren söz sahibi markalardan biri oldu.

Armine, yıllar içinde hazır giyim sektöründe gelişmesine ivme kazandırarak, zincir mağazalaşmanın etkisi ile yurt içinde hızla kabul gören, pazar konumunu kısa zamanda pekiştiren, bayan giyim sektörünün ön sıralarda yerini alan bir marka haline geldi.

Kuruluşundan itibaren kararlı ve istikrarlı büyüme sürecinin bir sonucu olarak Türkiye’nin hemen her bölgesinde yer alan 52 mağazası ile mağazacılık hizmeti vermektedir. Ayrıca online satış sitesiyle müşterilerine internet kanalıyla da ulaşabilmektedir.

Armine mobil uygulamasında, muhafazakar kadının ihtiyacı olabilecek, her tarzdaki modern ve şık parçayı bir arada bulabilirsiniz. Pardösü, ferace, abaya, tesettür kap, ceket, palto, kaban, panço, trençkot gibi dış giyim ürünlerinin yanında; tunik, elbise, etek, tulum gibi günlük stilin vazgeçilmez parçaları; tesettür abiyeler; ipek şal, ipek eşarp, pamuklu şal, pamuklu eşarp, çanta gibi aksesuarlar Armine mobil uygulamasında rahatlıkla ulaşabileceğiniz ürünler. “Armine, hep seninle” mottosuyla müşterilerimize sunduğumuz mobil uygulamamızla, artık moda her zaman cebinizde!

Armine mobil uygulamamıza üye olarak, yeni sezon ürünlerimize her yerden güvenle ulaşabilir, kampanya ve indirimlerimizden anında haberdar olabilirsiniz.

Mobil uygulamamıza üye olarak yaptığınız alışverişler, 24 saat içerisinde kargoya verilerek size en kısa sürede ulaştırılır. Ek olarak kampanyaları takip ederek, ücretsiz kargo ve alışveriş sonrası ücretsiz iade gibi imkanlarımızdan faydalanabilirsiniz.

Armine mobil uygulamasını, yenilikçi ve kullanıcı odaklı arayüzü ile tüm Android cihazlarınıza güvenle indirebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz!