Back to Top
Market Broşürleri Aktüel Ürünler Broşürleri Screenshot 0
Market Broşürleri Aktüel Ürünler Broşürleri Screenshot 1
Market Broşürleri Aktüel Ürünler Broşürleri Screenshot 2
Market Broşürleri Aktüel Ürünler Broşürleri Screenshot 3

About Market Broşürleri Aktüel Ürünler Broşürleri

Aktüel Ürünler Broşürleri, Katalogları, Insertleri; Aktüel Broşürler.

Uygulama ile Türkiye'de binlerce şubesi bulunan marketlerin haftalık yayınladıkları indirimli aktüel ürünlere ait broşürleri, insertleri anlık olarak cep telefonunuzdan veya tabletinizden takip edebilirsiniz.

Ücretsiz olarak indireceğiniz bu uygulama ile yüklü olan marketlerin indirimli aktüel ürünlerini içeren broşürleri, insertleri eklendiğinde cep telefonunuza veya tabletinize anlık bildiğim olarak gelecektir. Böylece ilgilendiğiniz bir markanın kampanyasını sürekli araştırmak zorunda kalmadan hiçbir fırsatı kaçırmamış olursunuz.

Ayrıca hangi marketin broşürü eklendiğinde bildirim almak istediğinizi seçebilirsiniz! Evet bu özellik sayesinde ilgilendiğiniz marketin broşürü eklendiğinde bildirim alırsınız. Böylece ilgilenmediğiniz bir marketin broşürü eklediğinde bildirim alarak rahatsız olmamış olursunuz.

Bildirimleri detaylı olarak kişiselleştirebilirsiniz. Uygulama üzerinden bildirimleri tamamen kapatabileceğiniz gibi isterseniz sesli/sessiz veya titreşimli/titreşimsiz olarak da ayarlayabilirsiniz.

İlgilendiğiniz marketleri favorilerinize ekleyebilir, bu bölümde sadece favorilerinize eklediğiniz marketlere ait broşürleri veya insertleri görüntüleyebilirsiniz.

Diğer bir özellik ise; ilgilendiğiniz broşürleri kaydedebilir, daha sonra görüntülemek istediğinizde Kaydedilenler menüsünden kolayca erişebilirsiniz.

Uygulamada aşağıdaki marketler yüklüdür.

Bim, A101, Şok Market


Not: Uygulama 3. şahıslar tarafından yayınlanmaktadır. Uygulamada yer alan firmaların broşürleri uygulamayı yayınlayan 3. şahıslar tarafından temin edilmektedir. Broşür yayınlarında oluşabilecek hatalardan dolayı ilgili firmalar sorumlu değildir. Uygulamanın amacı; uygulamada yer alan firmaların müşterilerine yardımcı olmaktır.

Uygulamanın indirilmesi ve kullanılması halinde, uygulamayı indiren ve kullanan kullanıcılar, uygulamada yer alan firmalara ait broşürlerin ilgili firmalar tarafından değil, 3. şahıslar tarafından temin edilip yayınlandığını ve broşürlerde oluşabilecek hatalardan dolayı firmaların sorumlu olmadığını kabul etmiş sayılır.

Uygulamada yer alan firmaların talep etmesi halinde firmalar uygulamadan kaldırılacaktır.